2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۲۰ میلیون پول زیادیه؟ تو که ۵۰ نداری بچه بیاری بعدا میخوای چه کنی؟ نه تنها هزینه وی ای اف زیاده بل ...

ببین عزیزم قرار نیست همه چیو برات توضیح بدم ولی شوهرم نمایشگاه ماشین داره و خداروشکر وضع مالی خوب

ولی میخوام پول درمانمو وام بگیرم چون شنیدم وام میدن 

وام گرفتن واسه فقیرا که نیست 

2731
روشنفکررررررررر؟؟؟؟یا خود خدا واقع گرایی از کی تو دسته ی روشنفکری جا میگیره؟ اونی که پول نداره خود ...

متوجه شدم تو یا خانوادت نتونستن تامینت کنن یا تو زیاده خواهی.حالا این دوستمون ی سوال پرسید ب تو چ ک میای نظر میدی ک فلان و چنان بیا تمرین کن کمتر احمق باشی 

تو که پول نداری بچه رو بزائونی غلط میکنی بچه میاری بشین سر جات اونم بدبخت نکن

هیچوقت کسی رو سرزنش نکن زندگیت میچرخه و تو رو جای اون شخص میزاره لطفا تو حرف زدنت دقت کن هرکسی دلیل خودشو داره 

گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍😍میشه واسه سلامتی کوچولوم یه صلوات بفرستی😍😍خدا ازم گرفتش بعد چهارسال انتظار واسه ارامش دلم دعا کنید😔امیدم از خدا قطع نشده منتظر اتفاقای خوبم🙏 دخترم ارامش زندگیم خدایا شکرت😍
تو هم نمی فهمی گلم :) دل شکستن؟؟؟بابا بیخیال یکی اینو باید به خودش بیاره

استارتر حتما تو وضعیت خوبی نیس بهتره اینو نگیم من با سن ۱۹ سالگی پلی کیستیکم و میدونم چقدر سخته روند درمان بخاطر همین بعدشم جایی زندگی میکنیم ک بدون وام دیگه نمیشه زندگی کرد ایشونم انشاءلله وضعشون بهتر میشه  تو این شرایط امید بدیم بهتره ☺😘

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2738
بعضیا واقعا کمبود دارن فقط میان اینجا میخوان حرفی زده باشن

واقعا که خدا نصیب نکنه.ی عروس اینطوری توی خانواده مادریم هست ینی اعصاب فامیلو ب گند کشیده اینا ازدواج میکنن میشن بلای جون ی عده دیگ و باعث فحش

استارتر حتما تو وضعیت خوبی نیس بهتره اینو نگیم من با سن ۱۹ سالگی پلی کیستیکم و میدونم چقدر سخته روند ...

اره عزیزم من۳ ساله دارم دارو و درمان میشم 

تا اینجا فقط ای وی افم ۲۰ تومن شده 

دارو و درمان و رفت و امدم قبل از ای و اف و درمان های قبلی بیشتر از این شده 

بعضیا درک نمیکنن فقط کسایی که این راه رو رفتن میفهمن

هر چقدم پولدار باشی کم میاری واقعا هزینه کنی و نتیجه نگیری

اره عزیزم من۳ ساله دارم دارو و درمان میشم  تا اینجا فقط ای وی افم ۲۰ تومن شده  دارو و در ...

طب سنتی رفتی ؟من با طب سنتی خیلی بهتر شدم درحالی ک داروها برام اثر نداش و فقط کنترل میکرد 

درکت میکنم 💗

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
همه چیو دارم ماه دیگه باید دوباره برم ای وی اف  قبل از اون بهم میدن؟یا بعدش هم میتونیم بگیریم

به خدا خبر ندارم ولی اگر تصویب شده باشه شاید شایدم فقط فعلا حرفش و زده باشن باید تحقیق کنی گلم

طب سنتی رفتی ؟من با طب سنتی خیلی بهتر شدم درحالی ک داروها برام اثر نداش و فقط کنترل میکرد  درک ...

اره عزیزم طب سنتی رفتم

انواع دارو و درمان یعنی همه راهارو رفتم همه داروها 

شوهرمم عمل کرد 

الانم دارو تقویتی میخورم واسه ای وی اف ماه دیگه 

❤️

2706