2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره عزیزم طب سنتی رفتم انواع دارو و درمان یعنی همه راهارو رفتم همه داروها  شوهرمم عمل کرد&nbs ...

انشالله که درس میشه استرس نداشته باش توکل بخدا

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
کرمان گلم

فكر كردم تهرانى 

يه دكتر خيلى خوبى تو تهران هست خيلى از همشرياى خودم رفتن پيشش و نتيجه گرفتن 

اميدت به خدا باشه ايشالله كه شما هم نتيجه ميگيرين

خدا جونم هيچ آرزويى تو دل هيچ كسى نمونه 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
2731
انشالله که درس میشه استرس نداشته باش توکل بخدا

من همیشه اول واسه همه اونایی که در انتظار بچه دار شدن هستن دعا میکنم بعد خودم 

چون دردشو کشیدم میدونم چقد سخته،انشاالله هممون لایق کلمه مادر بشیم و بچهامون رو بغل کنیم❤️🌺

من همیشه اول واسه همه اونایی که در انتظار بچه دار شدن هستن دعا میکنم بعد خودم  چون دردشو کشیدم ...

بله امیدتو از دست نده 😍😍😘

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
تو که پول نداری بچه رو بزائونی غلط میکنی بچه میاری بشین سر جات اونم بدبخت نکن

اخطار لغو کاربری

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
2740
فدات بشم چشم 

خدا نکنه

بچها محتاج دعای همتون هستم دعا کنید ماه دیگه ای وی افم مثبت بشه و بیام خبرشو نی نی سایت بزارم 

اول اینکه واسه همه منتظرا دعا کنید چون انتظار بیشتراز اونی که فکرشو کنیم سخته ادمو از پا در میاره ولی تو این راه باید کفش اهنی پوشید و قوی باشیم و ادامه بدیم تا جواب بگیریم

ماشاالله به صبرت من بودم باکاربرادهن به دهن شده بودم چه خوب جواب میدی

عزیزم ب نظرم ادم نباید زهن خودشو درگیر ایجور چیزا کنه 

اوناخودشون یه بیماری دارن که میخوان حال مارو بگیرن 

پس ما چرا اعصاب خودمون رو خراب کنیم

2706