2733
2739

نشنیدم راجبش

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

🤔تاحالانشنیدم😑

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍
2728
تو که پول نداری بچه رو بزائونی غلط میکنی بچه میاری بشین سر جات اونم بدبخت نکن

🙄ایشون مگه خواس از شما اجازه بگیره برا بچه دار شدنش ؟سوال پرسید نمیدونی جواب نده این حجم از دل شکستنو واقعا درک نمیکنم

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2738
تو که پول نداری بچه رو بزائونی غلط میکنی بچه میاری بشین سر جات اونم بدبخت نکن

از تو که نخواستم خانم محترم

دوبار ای وی اف کردم و هزینه ها زیادن 

اخبار هم گفت وام میدن میخوام وامشو بگیرم 

تا الان ۲۰ میلیون خرج کردم

تو هم نمی فهمی گلم :) دل شکستن؟؟؟بابا بیخیال یکی اینو باید به خودش بیاره

ببین عزیزم چیزی نمیدونی پس نیا تو تاپیکم 

تو بچه نیار 

هر کسی اختیار خودشو داره

لطفا ازتاپیک من برو بیرون اگه درک نمیکنی

از تو که نخواستم خانم محترم دوبار ای وی اف کردم و هزینه ها زیادن  اخبار هم گفت وام میدن میخوا ...

۲۰ میلیون پول زیادیه؟

تو که ۵۰ نداری بچه بیاری بعدا میخوای چه کنی؟

نه تنها هزینه وی ای اف زیاده بلکه هزینه همه چی زیاده

این سری وام گرفتی بقیه شو چیکا میکنی؟

2706