2737
2734
عنوان

می‌خوام دعا بگیرم جواب شمشیر کتاب نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 220 بازدید | 30 پست
شوهر من تک پسره. هیچی تاحالا کمکش نکردن بدتر سنگ انداختن. بدترین بلاها سرمون آوردن بدی دیدیم خوبی کر ...

کمک بخوره تو سرشون از یه کارمند با حقوق ۱۰ملیون توقع دارن لاکچری براشون خرج کنه هر روز آجیل و گوشتو برنج فعالان ماک و میوه درجه یک و شوهرم تا الان خرج منو رابطه مون نکرده چون پولی براش نمیزارن حتی نتوانسته توی ۴سال یه انگشتر برا من بخره یه عروسی بگیره یه گوشی ۵ملیونی بخره کمک که کوفت تازه من هیچی نگفتم بدتر توقع که چرا زنت نمیاد لباسامونو بشورهغذامونو بپزه و..... فتنه های که خدا ازشون نگذره به حق حرمت امام زمان که من جیگر خون شدم 

دوستان فدای دل مهربونتون روزی رو میگذرونم که امیدوارم برا هیچ کدوم پیش نیاد دوس داشتین برام یه حمد بخونید یا صلوات بفرستید 😔🙏🏼  آدم هزار سال با یه جمله پیر میشه        روحم زخمیه حالم بده چیزی گفتم حلام کنید روزای سختی رو میگذرونم 😢😔
نور بر تاریکی و ایمان بر کفر پیروزه در نهایت.اگر بری سراغ طلسم و این حرفا دیگه حمایت خدا رو نخواهی د ...

پس چرا خدا کمکم نمیکنه گاهی میگم خدا کمک کرده به منم عقل داده وقتی با منطق زورم نمی‌رسه حتما خدا درک می‌کنه که چه بر من گذشته که همچین کاری کردم نمی‌دونم گیج گیجم

دوستان فدای دل مهربونتون روزی رو میگذرونم که امیدوارم برا هیچ کدوم پیش نیاد دوس داشتین برام یه حمد بخونید یا صلوات بفرستید 😔🙏🏼  آدم هزار سال با یه جمله پیر میشه        روحم زخمیه حالم بده چیزی گفتم حلام کنید روزای سختی رو میگذرونم 😢😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا مثل من نتیجه چی شد چه کردی؟ من که هیچ

هیچی این داستان ادامه دارد مگه چیز تموم شدنیه اونا میگن خرج کن منم بعضی جاهاکم میارم بیخیال میشم بعضی جاها دیگه قاطی میکنم دعوا مبشه نتیجه نداره که

یه صلوات کوچلو برای تو دلیم بفرستین دیگه.ایشالاه ۱۰۰برابرش به خودتون برگرده😍👼💫💫�
کمک بخوره تو سرشون از یه کارمند با حقوق ۱۰ملیون توقع دارن لاکچری براشون خرج کنه هر روز آجیل و گوشتو ...

منم دارم دغ میکنم از دستشون درکت میکنم همه میگن برو نمون چطور تحمل می‌کنی 

2742
هیچی این داستان ادامه دارد مگه چیز تموم شدنیه اونا میگن خرج کن منم بعضی جاهاکم میارم بیخیال میشم بعض ...

دقیقا نتیجه نداره اونی که نمیخواد بفهمه نمیفهمه دیگه کسی که خودشو به خواب زده ممیشه بیدار کرد که

ببین دعا ها رو برداشتی؟  بپرس من دقیق نمی‌دونم میگن بریز تو آب روان

یکی رو برداشتم باز کردم دادم یه پیج باطلش کرد ولی گفت مادر شوهرت فهمیده برداشتی یه دعای نفرت و زبانبند قوی تر گرفته دیگه به دعاهاش دست نزن اگر دیدی که نره یکی بدترشو  بگیره دقیقا همون شد و من کاملا متوجه شدم شوهرم عین دیونه ها یهو گریه میکرد اگه مامانم بمیره منم میمیرم بی دلیل یا می‌خواستیم رابطه ج داشته باشیم زنگ میزد از مامانش اجازه میگرفت کارای میکرد که عقل آدم هنگ میکرد قشنگ معلوم بود کارتش طبیعی نیست 

2740
یکی رو برداشتم باز کردم دادم یه پیج باطلش کرد ولی گفت مادر شوهرت فهمیده برداشتی یه دعای نفرت و زبانب ...

وای خدا کمکت کنه حالا من گاهی چیز میز میارن سعی میکنم ندم شوهرم بخوره میگم چیزی قاطیش نکرده باشن خیلی سخته

یه صلوات کوچلو برای تو دلیم بفرستین دیگه.ایشالاه ۱۰۰برابرش به خودتون برگرده😍👼💫💫�
واقعا؟؟؟؟؟؟یا خدا

اره اصلا عقلم هنگه نمیومدم چیکار کنم دعا بگیرم نگیرم نمیدونم

اره اصلا عقلم هنگه نمیومدم چیکار کنم دعا بگیرم نگیرم نمیدونم

بین من داستان مشابه شما داشتم اینجا نمیتونم بگم کامل خب

هنوزم دارم اما یکی از بدترین‌هارو به چشم دیدم و کاری نکردم گفتم من که زندگیم خوبه مشکلی ام ندارم گذاشتم موند و کاری نکردم الان که دیگه هیچچچچچچ کاری نمیتونم کنم

تصمیم با خودته اما به نظرم با قران خوندن حداقل باطلش کن

بین من داستان مشابه شما داشتم اینجا نمیتونم بگم کامل خب هنوزم دارم اما یکی از بدترین‌هارو به چشم دی ...

باورت میشه از روزی که آمدن تو زندگی من من تارک الصلاة شدم وقتی قرآن میخونم حالم بده میشه من خودمم عین دیونه ها شدم 🥹😭برام دعا کنید 

باورت میشه از روزی که آمدن تو زندگی من من تارک الصلاة شدم وقتی قرآن میخونم حالم بده میشه من خودمم عی ...

میدونم دقیقا میفهمم چی میگی عزیزم من خودم چله سوره بقره برداشتم دو روز بیشتر نتونستم اصلا خیلی عجیب انگار نمیشد ادامه بدم 

الانم زندگیم رو هواس همشم تو فکر جدا شدنم

میدونم دقیقا میفهمم چی میگی عزیزم من خودم چله سوره بقره برداشتم دو روز بیشتر نتونستم اصلا خیلی عجیب ...

شما هم دعا دیدی؟؟؟

2706