2733
2734

همه جای خونه مادر شوهرم دعا و طلسم هست بعد من تا الان فقط ماهی ۴ جلسه یک و نیم میلیونی میدم مشاوره و روانشناس و روانپزشک برا مشاوره کلی کتاب خوندم آدم آرومیم هیچی نخواستم از شوهرم خرجم کامل تو دوران عقد با بابام بوده تحصیل کرده خوشکل شاغل خانواده دار و........ ولی زندگی به کامم تلخه خدا رو هم که برا شوهرم از آسمون بیارم پایین بازم توقع منده و طلبکار ارث باشو از من میخواد کل خرج خونه مادر شوهرم با شوهرمه هزار بار تا پای طلاق رفتم و نشده انگار طلسم شده کارم 

الان دوستم بهم گفت اگه یکی روت شمشیر کشید که بکشتت تو براش از روانشناسی و منطق و انصاف حرف میزنی؟؟؟که اونم راحت سر از بدنت جدا کنه  یا تو هم شمشیر می‌کشی متقابلاً باهاش میجنگیم یا میبری یا میبازی  مادر شوهرت داره با دعا و متافیزیک میجنگه باهات تو دم از کتاب خوندم و منطق و عقل میزنی تو هم برو دعا نویس پیدا کن یا میبری یا مادرشوهرت حالی میشه تو هم بلدی دست از این کار زشت می‌کشه حس میکنم راست میگه نظر شما چیه؟؟؟؟؟؟؟؟

دوستان فدای دل مهربونتون روزی رو میگذرونم که امیدوارم برا هیچ کدوم پیش نیاد دوس داشتین برام یه حمد بخونید یا صلوات بفرستید 😔🙏🏼  آدم هزار سال با یه جمله پیر میشه        روحم زخمیه حالم بده چیزی گفتم حلام کنید روزای سختی رو میگذرونم 😢😔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ببخشید میشه یه سوال کنم؟بعنوان ی مجرد میخوام تجربه تونو بدونم همسرتون تک فرزنده ک همه خرج های خونه ...

شوهرمن ۳تا داداش به غیر خودش داره ولی همه فقط ازاین توقع خرج کردن دارن ربطی نداره به تک فرزندی

یه صلوات کوچلو برای تو دلیم بفرستین دیگه.ایشالاه ۱۰۰برابرش به خودتون برگرده😍👼💫💫�
2731
ببخشید میشه یه سوال کنم؟بعنوان ی مجرد میخوام تجربه تونو بدونم همسرتون تک فرزنده ک همه خرج های خونه ...

تک فرزند نیست ولی تک پسره و پدرش هم یه معتاد اشغال که فقط از زندگی کثافت بودن و خودخواهی و دروغ  یاد گرفته  

دوستان فدای دل مهربونتون روزی رو میگذرونم که امیدوارم برا هیچ کدوم پیش نیاد دوس داشتین برام یه حمد بخونید یا صلوات بفرستید 😔🙏🏼  آدم هزار سال با یه جمله پیر میشه        روحم زخمیه حالم بده چیزی گفتم حلام کنید روزای سختی رو میگذرونم 😢😔

نور بر تاریکی و ایمان بر کفر پیروزه در نهایت.اگر بری سراغ طلسم و این حرفا دیگه حمایت خدا رو نخواهی داشت.میشین دو تا ادم که اسیر اجنه هستین و بینتون رو بیشتر بهم میزنن.شما با خدا باش و از راه و روش قران و اهلبیت علیهم السلام استفاده کن.

ضمن اینکه دعانویس کار غیر شرعی و غیر رحمانی نمیکنه اینا ساحر و جادوگرهستن به اسم دعانویس

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
شوهرمن ۳تا داداش به غیر خودش داره ولی همه فقط ازاین توقع خرج کردن دارن ربطی نداره به تک فرزندی

چرا واقعا این شکلیه توقع های خانواده شوهر؟یعنی من موندم چیکار باید کرد که از همون اول بفهمن آقا این پسر خرج بکن نیست چون همسرش راضی نیس

چرا بقیه داداشا ازشون توقع نمیره

.
بدتر میشه شرایط  مثالش اینجا کاربرد نداره تازه شاید دعاها مربوط به شما نباشه

برا شوهرمه یه دعا پیدا کردم باز کردم فرستادم یه پیج تو اینستا گفت زبان بنده برای سه نفر که زبانشان روی فلانی (مادرشوهرم)فرزند فلان بسته بشه اون سه نفر شوهرم بود دامادش و پدرشوهرم چند مدل دعا دیدم برا دامادش گرفته کسی که برا دامادش دعا میگیره برا عروسش نمیگیره؟؟؟؟؟

چرا واقعا این شکلیه توقع های خانواده شوهر؟یعنی من موندم چیکار باید کرد که از همون اول بفهمن آقا این ...

انقدر تنش داشتم در این مورد تو زندگیم دیگه خسته شدم فکر کن ۳تا داداش وزناشون وخواهرها ومادر وپدرش وحتی خودش همههه من تنها دربرابرشون .کم اوردم دیگه از گفتن بحث کردن بابا خودتم زندگی داری هووف

یه صلوات کوچلو برای تو دلیم بفرستین دیگه.ایشالاه ۱۰۰برابرش به خودتون برگرده😍👼💫💫�
برا شوهرمه یه دعا پیدا کردم باز کردم فرستادم یه پیج تو اینستا گفت زبان بنده برای سه نفر که زبانشان ر ...

آره راحت میگیره تازه اینا اعتراف هم میکنن ما برای همه کارهامون دعا میگیریم نگیریم که پیش نمیره