2733
2739
عنوان

طبیعیه بعد دوسال ....؟

| مشاهده متن کامل بحث + 716 بازدید | 88 پست
حرفاتون خیلی خوب بود❤❤ مرسی از دلگرمی های قشنگت ممنونم مهربون آره من خیلی صعیف و حساسم ، با هر حر ...

قربونت عزیزم

همه ما حساسیم و احساسی زود دلمون میشکنه 

دست خودمون نیس دلمون نازکه

ولی بهتره رو خودمون کار کنیم و بفهمونیم که ما میتونیم

ببین ما مثلا حوصلشو داریم تنهایی بریم سینما؟نه 

چونکه خودمونو عادت دادیم به اینکه حتما باید یکی باشه خوش بگذره

ولی این عادت خوبی نیس 

آدم باید خودشو دوس داشته باشه حتی به تنهایی هم بتونه حال خودشو خوب کنه 

اگه عادت کنه همیشه کسی باشه باید تو ناراحتیاشم کسی بیاد خوبش کنه 

خفه شوووووو لطفا خفه شووووو پسرا عاشق دخترای کوچولوعن چقدر تو گیجی😒😒😒😒😒

پس چرا رفتتش 🥺🥺

من شکستم 

باعث شد من ده واحد امتحانم رو بیفتم 

دیروز اینقدر گریه میکردم ، داداشم میگفت خدا شفات بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عریزم تو نوشتی پار تنر هات  منم اگه انقدر زیبا بودم‌و‌ دورم شلوغ زود حرفای قشنگ میزدم 🥲

عزیزم من 30 سالمه 

آخرین پارتنرمم یکناه پیش بعد 9 سال ول کرد رفت تاپیک اولم نوشتم داستانو 

ولی من عذاداریمو کردم الان بهترم و دنبال کیس بهترم دنیا به آخر نرسیده که 

جای من بودی چکار میکردی دیگه

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺
عزیزم من 30 سالمه  آخرین پارتنرمم یکناه پیش بعد 9 سال ول کرد رفت تاپیک اولم نوشتم داستانو  ...

عزیزم چون تو  خیالت راحته  و دنبال کیس جدید میگردی 

واقعا نمیدونم چرا منظورم رد متوجه نمیشی 

نمیخوام بیشتر از این توی سایت خودمو تخریب کنم 

امید وارم توام نکته حرفم رو گرفته باشی 

امروز  ۱۴۰۳/۲/۲۱❤آغاز تولد دیگری در من است . منه جدید‌🥰هرسال این روز یه یاد ماندنی را جشن خواهم گرفت و به خودمی بالم که منی جدید در خود ساختم .🌹دیگر حرف بقیه برایم ارزشی ندارد 💃💃 من می‌توانم 💃💃لالا لای لای لا💃💃💃💃💃💃امروز روز شروع ترک عادت های بد زندگی من هست 🫂🫂🫂🫂دیگر تو در ذهن من جایی نخواهی داشت A 🌱 روزی میرسه که میبینی من بهترینم 
2728
عریزم تو نوشتی پار تنر هات  منم اگه انقدر زیبا بودم‌و‌ دورم شلوغ زود حرفای قشنگ میزدم 🥲

دورت شلوغ نیس چون خودتو دوس نداری و این حس اتعکاس پیدا میکنه تو از فردا به مدت یکماه شروع کن قربون صدقه خودت برو ببینم دورت شلوغ میشه یا نه

دورت شلوغ نیس چون خودتو دوس نداری و این حس اتعکاس پیدا میکنه تو از فردا به مدت یکماه شروع کن قربون ص ...

من کخ همه کار کردم

این کارم میکنم 

ببینم چی میشه 

مطمئنم همش خرافات 

امروز  ۱۴۰۳/۲/۲۱❤آغاز تولد دیگری در من است . منه جدید‌🥰هرسال این روز یه یاد ماندنی را جشن خواهم گرفت و به خودمی بالم که منی جدید در خود ساختم .🌹دیگر حرف بقیه برایم ارزشی ندارد 💃💃 من می‌توانم 💃💃لالا لای لای لا💃💃💃💃💃💃امروز روز شروع ترک عادت های بد زندگی من هست 🫂🫂🫂🫂دیگر تو در ذهن من جایی نخواهی داشت A 🌱 روزی میرسه که میبینی من بهترینم 
2740
پس چرا رفتتش 🥺🥺 من شکستم  باعث شد من ده واحد امتحانم رو بیفتم  دیروز اینقدر گریه میکر ...

چون زیاد براش خوب بود در دسترس بودی زیاد دوسش داشتی و فهمید 

اگه نمیذاشتی بفهمه الان بود 

الانم ذیر نشده خودتو جمع کن اگه حال بدتو  ببینه بیشتر زده میسه نمیاد ولی اگه شاداب و سرخال باشی انگار نه انگار اتفاقی افتاده یعنی میفهمه بود و نبودش برات مهم نیست به هر دری میزنه بیاد سمتت دوباره خودشو بهت ثابت کنه یکبار این با فرمون بری جلو دیگه همیسه اویزونته طوری حالت به هم میخوره لطفا گوش کن ب حرفم من این راه رفتم منی که ۶ سال با همسرم دوست بودم تو اون هرچی میگفتم میگفت چشم

هر روز میگفتم اره کات کنیم به التماس کردن میوفتاد حالا روانیش بودم ها ولی طوذی نشون میدادم انگار خیلی برام مهم نیستی الانم همینه با اینکه عاشق مادرشه اصلا نمیتوته ملدرشو به من ترجیح بده میدونه اینکارو کنه منو دیگت نداره

طوری با مردا رفتار کن بفهمن نباید ناراحتت کن و بطور کامل ندارنت

واسه توام کلی نوشتم (حتما باید منت بزارم)😂

قربونت عزیزم همه ما حساسیم و احساسی زود دلمون میشکنه  دست خودمون نیس دلمون نازکه ولی بهتره ر ...

همش رو قبول دارم

دارم رو خودم کار میکنم

ولی تو این مدت اجازه هیچ خواستگاری رو نمیدم

نمیدونم درسته یا نه

چون حالم خرابه 

الان وقتش نیس 

نمیدونم یعنی کسی میاد جاش و پرکنه😓😓😓

عزیزم چون تو  خیالت راحته  و دنبال کیس جدید میگردی  واقعا نمیدونم چرا منظورم رد متوج ...

انشاالله خدا بهت کسیو بده که زیبایی هاتو ببینه و مطمئن باش که میده اگه توکل کنی و هی ناشکری نکنی 

بقرآن دوتا خاله های دومادمون فلج بودن الانم ازدواج کردن با چه کسایی بخدا یکیش شوهرش ارتشی یکیش شوهرش تک پسر خانواده  خودتو دوست داشته باش عزیزم تو چیزی کم نداری

همش رو قبول دارم دارم رو خودم کار میکنم ولی تو این مدت اجازه هیچ خواستگاری رو نمیدم نمیدونم درسته ...

ااجازه بده بیان عزیزم تا نبینی شون که به دلت نمیفتن

انشاالله خدا بهت کسیو بده که زیبایی هاتو ببینه و مطمئن باش که میده اگه توکل کنی و هی ناشکری نکنی&nbs ...

مرسی بابت آرزوی خوبت 

ولی حقیقت وجود داره و تلخه 

چیزی هم قابل تغییر. نبست 

دورت شلوغ نیس چون خودتو دوس نداری و این حس اتعکاس پیدا میکنه تو از فردا به مدت یکماه شروع کن قربون ص ...

دقیقا برایه این میگن هرچی بگی سرت میاد 

ما ناخودآگاه حس منفی نسبت به خودمون رو منتقل میکنیم به دیگران اونا هم وقتی میدونن ما برای خودمون ارزش قاعل نیستیم ‌اونا چجوری ارزش قاعل بشن؟

خودتو دوس داشته باش و باورش کن از ته دل 

این حس خوبتو منتقل کنی به دیگران که خودتو دوس داری برای خودت احترام قاعلی 

شنیدی اینو

یکی بوده که هیچ مشکلی از نظر قیافه نداشته بعد گفته نمیدونم چرا دماغم بزرگه 

مردم هم افتادن دنبال حرفش گفتن اره ببین دماغشو 

وقتی خودت ایراد بگیری همه هم میفتن دنبال حرف تو 

2706