2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر منم امسال از وقتی مدرسه رفت اینجوریه سی تی اسکن شد دکتر گفت لوزه سوم داره

عکس گرفتیم از لوزه اش گفت فعلا مشکلی نداره نمی دونم دیگه 😭 پسر شما هم مشکل کیپ شدن گوش و بینی و داشت؟؟یه مدت هم پسرم از خواب بیدار میشد تو گلوش خلط داشت ب خدا امسال بس ک حرص خوردم وسواس فکری گرفتم کارم ب دارو دکتر رسیده🥲

از بهار تقویم می ماند از من استخوانهایی که تو را دوست داشت❤
از دکتر هم پرسیدم گفت بزرگتر شده تو این سن پیش میاد ولی باز نگران بودم ..خدا رو شکر انشا..بچه منم خو ...

هروقت یه ذره سرما میخورد ، سرفه میکرد دایم 

اوایل از اسم الرژی کودکان و اون اسپری ابی سالبوتامول چون میتزسیدم و مقاومت میکردم که استفاده کنم براش ، قشنگ تا یه مدت سرفه هاش ادامه دار شده بود 

ولی کم کم پذیرفتم و هروقت شروع میشد همون سالبوتامول رو میزدم چند روز و خیلی راحت تحت کنترل بود سرفه هاش

دیگه الان که خیلی خیلی کم پیش بیاد که بخواد سرفه کنه موقع سرماخوردگی 

اره رفع میشه . هر سال انگار کمتر میشه 

2731
بخور عصاره اکالیپتوس هر از گاهی تو خونه برا مجاری تنفسی خوبه ولی در کل بهتره متخصص ببری برا آلرژیش چ ...

بردم گوش و حلق و بینی چندباااار تا سرما نخوره مشکلی نداره☹️

بخوره ؟

بله 

اگه هستید ادامه شُ بگم و بِز بِز کنید و درد نَــفخ🫤        درمورد پوست و مو و گل و گیاه سوالی داشتین درخدمتم♥                                                                              با نی نی سایت پشم های خود را «رایگان» لیزر کنید                                           
عکس گرفتیم از لوزه اش گفت فعلا مشکلی نداره نمی دونم دیگه 😭 پسر شما هم مشکل کیپ شدن گوش و بینی و داش ...

میفهممت عزیزم،آره کوشاش گاهی وقتا ولی بینیش یه کم که هوای سرد میخوره بهش کیپ میشه،الانم طفلی داره خر و پف میکنه، خلط هم یکی دوباری داشت نصفه شب بیدار میشد بالا می آورد،زمستون پارسال واقعا عذاب کشیدیم😔

اتفاقاً خورده ، تاثیر نداشت متاسفانه 

بهش استامینوفن دادی؟ 

اگه هستید ادامه شُ بگم و بِز بِز کنید و درد نَــفخ🫤        درمورد پوست و مو و گل و گیاه سوالی داشتین درخدمتم♥                                                                              با نی نی سایت پشم های خود را «رایگان» لیزر کنید                                           
میفهممت عزیزم،آره کوشاش گاهی وقتا ولی بینیش یه کم که هوای سرد میخوره بهش کیپ میشه،الانم طفلی داره خر ...

وای بچه منم هر وقت سرما می‌خورد شب اول از شدت خلط بالا می‌آورد چندبار ..خدا همه بچه ها رو حفظ کنه الهی🥲💚

اتفاقاً خورده ، تاثیر نداشت متاسفانه 

بروفن خیلی زود تب و پایین میاره ک پیاز ببری بذاری کف پاش بچه من فقط اینجوری تبش میاد پایین🥲

هم استامینوفن ، هم شیاف، مدام پاشویه 

دیدی اثر نمیکنه ببرش دکتر خطرناکه ها🙁