2733
2734
عنوان

طبیعیه بعد دوسال ....؟

| مشاهده متن کامل بحث + 719 بازدید | 88 پست
یه سری چیرا تغییر نمیکنن مثل قد و رنگ پوست  و اینکه اکه زیبا باشی از نظر همه زیبایی

ببین خودتمیخوای عذاب بکشی حسرت بقیرو بخوری 

من یکی از دوستام قدش ۱۸۲ یه دختر فکر کن با این حال یه پسر بهش میگه اره قدت خیلی بلنده میگه تو خیلی کوتاهی برو با دخترایی که به قد و قوارت بخوره تو برای من خیلی  کوچیکی فکررر کن پسره میاد با حزفش اعتماد بنفس اینو کم کنه این میرینه به پسره مپل تو نمیشینه دوسال گریه کنهه تازه هنوز بعد دو سال بقران ما تو جمع میگیم میخندیم که چطور مرد به اون گندگی رو ضایع کرد الان باز خندم گزفت😂😂😂حالا همین مرد افتاده بود دنبالش بعد ضایع شدن اگه دوستم مثل تو بی اعتماد بنفس بود با گردن کجی نگاه میکرد ساکت میشد پسره هم دیگه اسمشو نمیاورد

حالا همین رفیقم پوستش همرنگ منه خب  میره سولار خودتو ببرنز مبکنه خیلییییییی هم شیکهو قشنگه 

این همه برات نوشتم باز بخوای مقاومت کنی دیگه هیچی نمیگم  انگشتم خسته شد

آدمای ضعیف اینجوری میشن و مدام تو فکر حرف دو سال پیش هستن  حتی اگه به مدت یک هفته هم تو فکر ای ...

حرفاتون خیلی خوب بود❤❤

مرسی از دلگرمی های قشنگت

ممنونم مهربون

آره من خیلی صعیف و حساسم ، با هر حرفی میشکنم

دارم جدیدا رو خودم کار میکنم

میگم به درک 

دیگه فقط خودم مهمم

مهم نیستید مهم نیستید

بدم میاد از هر چی ادم بیشعور

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان بنظرتون خودتون تا چند وقت دیگه با کات کردنتون  کنار میاید؟😪

خدا خودش میدونه عزیزم 

ولی در کنار ناراحتی باید به هدفاتم برسی 

وگرنه بشینی و به فکر این چیزا باشی میبینی عشقت نمونده خودتم نتونستی تو هیچ چیز موفق شی 

فقط تو میمونی و روح و روان آسیب دیده ای که میگه ای کاش به جای اینکه برای پسر مردم گریه میکردم به هدفام میرسیدم 

ببین خودتمیخوای عذاب بکشی حسرت بقیرو بخوری  من یکی از دوستام قدش ۱۸۲ یه دختر فکر کن با این حال ...

منم خیلی نوشتم این دو نفرو باید هدایت کنیم هرطور شده😂

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺
2731
ببین خودتمیخوای عذاب بکشی حسرت بقیرو بخوری  من یکی از دوستام قدش ۱۸۲ یه دختر فکر کن با این حال ...

😰😰مرسی که‌این همه‌نوشتی💔

خدایا با نام تو شروع میکنم ❤️ بهم نیرو و انرژی بده 🌱🌱🌱🌱بهم کمک کن طاقت بیارم 🦋 روزی میرسه که میبینی من بهترینم 🫂من از اونا و تو بهترم🌱 💪 تجربه ثابت کرده که از شکست خورده ها موفق های پوست کلفتی در میاد🌱🌹🌹🌹🌹🌹🌹موفق ترین افراد شکست های بزرگی رو تجربه کرده ان🌱🌹🫂زمان از چیزی که فکرش رو میکنیم سریع تر میگذره ❤️🦋 
حرفاتون خیلی خوب بود❤❤ مرسی از دلگرمی های قشنگت ممنونم مهربون آره من خیلی صعیف و حساسم ، با هر حر ...

قربونت برم آفرین🖐️😍

منم خیلی نوشتم این دو نفرو باید هدایت کنیم هرطور شده😂

🤦‍♀️🤦‍♀️🥲

خدایا با نام تو شروع میکنم ❤️ بهم نیرو و انرژی بده 🌱🌱🌱🌱بهم کمک کن طاقت بیارم 🦋 روزی میرسه که میبینی من بهترینم 🫂من از اونا و تو بهترم🌱 💪 تجربه ثابت کرده که از شکست خورده ها موفق های پوست کلفتی در میاد🌱🌹🌹🌹🌹🌹🌹موفق ترین افراد شکست های بزرگی رو تجربه کرده ان🌱🌹🫂زمان از چیزی که فکرش رو میکنیم سریع تر میگذره ❤️🦋 
عزیزم من قدم 152 هست و 30 سالمه بی بی فیسم همه میگن 18 سالته من عشق میکنم با این موضوع، پارتنرامم هم ...

جدی میگی

من ۱۵۱ هستم

از خودم متنفرم

یعنی برای پسرا مهم نیستش؟؟

پس چرا من حس میکنم به خاطر قدم بوده

چون من ایرادی نداشتم به جز قدم🥺🥺🥺

عزیزم من قدم 152 هست و 30 سالمه بی بی فیسم همه میگن 18 سالته من عشق میکنم با این موضوع، پارتنرامم هم ...

عزبرم حتما فیست 

خیلی خوبه و سفیدی 

🤦‍♀️🤦‍♀️🥲

زودباش هدایت شو 

همیشه هروقت مشکلی یا ناراحتی داری این مدلی فکر کن

اگه قابل حل شدنه که غصه نداره 

اگه قابل حل شدن نیس پس غصه بی فایدس 

پس درهرصورت غصه ممنوع 

تمرکز کن رو اهدافت مثلا درس، باشگاه، کار، زبان، و...

زودباش هدایت شو  همیشه هروقت مشکلی یا ناراحتی داری این مدلی فکر کن اگه قابل حل شدنه که غصه ند ...

عریزم تو نوشتی پار تنر هات 

منم اگه انقدر زیبا بودم‌و‌ دورم شلوغ زود

حرفای قشنگ میزدم 🥲

جدی میگی من ۱۵۱ هستم از خودم متنفرم یعنی برای پسرا مهم نیستش؟؟ پس چرا من حس میکنم به خاطر قدم بو ...

چون تو قدت برات نقطه ضعفه اتفاقا مثل یه آپشن بهش نگاه کن دختر باید تو بغلی باشه عزیزم 😘