2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نترس عزیزم. از تو قرآن یا نت سوره زلزال رو پیدا کن و بخون. 

قبلا جایی زندگی میکردیم که بعضی شبا از صدای سگا خوابم نمیبرد. طبیعیه. مثلا ممکنه چند تا سگ به حریم و منطقه هم دیگه وارد بشن یا یه غریبه ببینن و شروع به پارس کردن کنن.

من اهلِ دوست داشتَنَم...تو اهلِ کجایی؟                   با عرض پوزش، درخواست دوستی پذیرش نمیشود🚫                    
تهران شهریار 

نگران نباش عزیزم  احتمال زیاد یا سردشونه یا گرسنه هستن..موقع زلزله فقط سگ ها نیستن واق میزنن کلاغ و گربه..خروس و مرغ همگی صدا میدن

روز محشر به خدا خواهــم گفت آنکـه از مـن تو گرفتــی همـه ی جانـــــم بود💔

تو کانالا زدن امریکایی ها به ارتش عراق حمله هوایی کردن.

فعلا 9 نفر از ارتش عراق شهید شدن 

خدایا شکرت بخاطر وجود پراز عشق همسر و نی نی نازم.خدایا عاشقتم.عاشقتم که این همه خوشبختی بهم دادی.همسری مهربون وبی نظیر.نی نی خوشگل و سالم.خدایا بخاطراین همه خوشبختی فقط و فقط به خودت مدیونم.الهی شکرت 💝💝💝
2740
شوهرم ساعت ۴ میره از ترس معذرت میخوام معذرت میخوام ریدم به خودم 

🤣🤣🤣

شعور و شخصیت مهم ترین آپشنِ انسان بودنه👌🏼                                                       
نگران نباش عزیزم  احتمال زیاد یا سردشونه یا گرسنه هستن..موقع زلزله فقط سگ ها نیستن واق میزنن کل ...

آخه کلاغ و خروس مرغ ندارن لابد وگرنه صدا می‌کرد 

امضا ندارم اثر انگشت زدم

اگه اینجور باشه محل ما باید زلزله ۱۰ ریشتری میومد 😂😂😂خیر سرمون مثلن بالا شهر میشینیم و جای با کلاسیع 

ولی از دست سگا خاب نداریم 😑😑😑دیونه شدیم 

کلی باغ اطرافمونه 

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
2706