2737
2739

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

نترس عزیزم. از تو قرآن یا نت سوره زلزال رو پیدا کن و بخون. 

قبلا جایی زندگی میکردیم که بعضی شبا از صدای سگا خوابم نمیبرد. طبیعیه. مثلا ممکنه چند تا سگ به حریم و منطقه هم دیگه وارد بشن یا یه غریبه ببینن و شروع به پارس کردن کنن.

من اهلِ دوست داشتَنَم...تو اهلِ کجایی؟                   با عرض پوزش، درخواست دوستی پذیرش نمیشود🚫                    
تهران شهریار 

نگران نباش عزیزم  احتمال زیاد یا سردشونه یا گرسنه هستن..موقع زلزله فقط سگ ها نیستن واق میزنن کلاغ و گربه..خروس و مرغ همگی صدا میدن

روز محشر به خدا خواهــم گفت آنکـه از مـن تو گرفتــی همـه ی جانـــــم بود💔

تو کانالا زدن امریکایی ها به ارتش عراق حمله هوایی کردن.

فعلا 9 نفر از ارتش عراق شهید شدن 

خدایا شکرت بخاطر وجود پراز عشق همسر و نی نی نازم.خدایا عاشقتم.عاشقتم که این همه خوشبختی بهم دادی.همسری مهربون وبی نظیر.نی نی خوشگل و سالم.خدایا بخاطراین همه خوشبختی فقط و فقط به خودت مدیونم.الهی شکرت 💝💝💝
2740
شوهرم ساعت ۴ میره از ترس معذرت میخوام معذرت میخوام ریدم به خودم 

🤣🤣🤣

شعور و شخصیت مهم ترین آپشنِ انسان بودنه👌🏼                                                       
نگران نباش عزیزم  احتمال زیاد یا سردشونه یا گرسنه هستن..موقع زلزله فقط سگ ها نیستن واق میزنن کل ...

آخه کلاغ و خروس مرغ ندارن لابد وگرنه صدا می‌کرد 

امضا ندارم اثر انگشت زدم

اگه اینجور باشه محل ما باید زلزله ۱۰ ریشتری میومد 😂😂😂خیر سرمون مثلن بالا شهر میشینیم و جای با کلاسیع 

ولی از دست سگا خاب نداریم 😑😑😑دیونه شدیم 

کلی باغ اطرافمونه 

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
2706