2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تو کانالا زدن امریکایی ها به ارتش عراق حمله هوایی کردن. فعلا 9 نفر از ارتش عراق شهید شدن 

وای نیان سمت ما🥺🥺🥺

خدا کنه واقعا هر سلام ۷۰،۶۰ تا ثواب داشته باشه خیلی روش حساب کردم....چون تنها توشه آخرتمه😃
وای نیان سمت ما🥺🥺🥺

نه بابا جرات ندارن.

حالا زدم شبکه خبر فعلا خبری زیرنویس نکردن.منم تو کانالا خوندم.ولی فکنم درست باشه.در حال بمباران مواضع ارتش عراق هستن.

خدایا شکرت بخاطر وجود پراز عشق همسر و نی نی نازم.خدایا عاشقتم.عاشقتم که این همه خوشبختی بهم دادی.همسری مهربون وبی نظیر.نی نی خوشگل و سالم.خدایا بخاطراین همه خوشبختی فقط و فقط به خودت مدیونم.الهی شکرت 💝💝💝
2738
نه بابا جرات ندارن. حالا زدم شبکه خبر فعلا خبری زیرنویس نکردن.منم تو کانالا خوندم.ولی فکنم درست باش ...

وای🤯

خدا کنه واقعا هر سلام ۷۰،۶۰ تا ثواب داشته باشه خیلی روش حساب کردم....چون تنها توشه آخرتمه😃
آخه کلاغ و خروس مرغ ندارن لابد وگرنه صدا می‌کرد 

دارم دلداری میدم دختر..تو چیکار داری میای می ترسونیش😂😂

روز محشر به خدا خواهــم گفت آنکـه از مـن تو گرفتــی همـه ی جانـــــم بود💔
يعني ممكنه اين موضوع ب ماهم ربط پيدا كنه؟؟

نه عزیزم جرات ندارن تو خاک ایران بیان.تو عراق چون پایگاه دارن ازاین کارا میکنن.اگرم بخوان اقدانی کنن گروهای مقاومت اونجا اقدام میکنن.

خدایا شکرت بخاطر وجود پراز عشق همسر و نی نی نازم.خدایا عاشقتم.عاشقتم که این همه خوشبختی بهم دادی.همسری مهربون وبی نظیر.نی نی خوشگل و سالم.خدایا بخاطراین همه خوشبختی فقط و فقط به خودت مدیونم.الهی شکرت 💝💝💝
وای🤯

حالا شبکه خبر که هنوز چیزی زیرنویس نکرده.تا شبکه خبر زیرنویس نکنه باز مشخص نمیشه که واقعا درست هست خبر یا نه.