2752
2734
عنوان

مهمونی

661 بازدید | 43 پست

سلام خوبید 

دخترخالم داره ازدواج می‌کنه و محضر تشریفاتی جشن گرفتن و این که شوهر منو دعوت نکرده فقط گفته خودت و بچه هات بیا چون شوهر من آدم سرشناسی هست و شغلشون با بردارشوهر یکی هست میگه نمیخام همو بشناسن منم میخام بهش پیام بدم که نه محضر میام نه جشن عروسیت چون اگه منو میخان باید شوهرمم در کنارم بخوان بنظرتون کار اشتباهی میکنم ؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی زشته ادم متاهلو تنها دعوت میکنن، حالا اگه محلس فقط مردونه یا زنونه باشه ایراد نداره اما اینطوری باشه من که نمیرم، بعدا اگه گلایه کرد علتشو میگم، اما الان نمیگم چون میگه هب ببخشید با همسرت بیا، دلم نمیخواد همسرم مهمون زوری باشه 

دختری از سادات هستم، بر دشمن مرتضی علی لعنت، ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم، خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃

آخرش که با شوهر شما مواجه میشه .... دلیل مخفی کاریش را نمی فهمم . شاید واقعا یک دلیل دیگه داره . منم بودم جایی که شوهرم را دعوت نمی کردند نمی رفتم البته به جز مراسمهایی که فقط خانمها دعوت باشند .

خیلی زشته ادم متاهلو تنها دعوت میکنن، حالا اگه محلس فقط مردونه یا زنونه باشه ایراد نداره اما اینطوری ...

و این که انقدر پررو میگه شوهرت بیاد ضامن وام ازدواجمم بشه 😐🫠

با برادرسوهر دختر خاله ات؟؟ خوب بشناسن چی میشه 

شاید یه چیزی هست میترسه لو بره

دختری از سادات هستم، بر دشمن مرتضی علی لعنت، ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم، خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
وا این لوسبازی چیه تازه بچه هاتم دعوت کرده بیچاره زشته پاشو برو 

ببخشید چرابایدبره اگه دختر خاله شوهرش برای عقدش شوهروبچه هاشو دعوت میکردولی خانومشو نه بازم نظرت این بود؟

کاربری خانومم👩🏻
شاید یه چیزی هست میترسه لو بره

اخه همچین مواقعی معمولد روبرو میکنن تا به همدیگه پز بدن😂

چون میگن شغلشون خوبه

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
2706