2752
2734
عنوان

داداشام کنترلگرن😵‍💫

498 بازدید | 26 پست

۲ تا داداش دارم جفتشون کنترلگرن....

داداش بزرگم بدتره حتی بعضی وقتا حس میکنم تو پذیرایی دوربین کار گذاشته🫤

داداش کوچیکه عمم فکر کنم اکانت نی نی سایتمو پیدا کرده😑

اسایش ندارم حریم شخصی هم ندارم🫤

لایک نکن مگر اینکه خودم بگم😑هی نوتیف میاد با ذوق باز میکنم میبینم لایکه🤦🏼‍♀️😑😂

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

یعنی چجور کنترل کردنی؟

فضولن خیلی

تا سر گوشبمم هی میخوان ببینم چیکار میکنم

خیلی رو مخمن

خب باهاشون صحبت کن، بگو که این رفتارشون اذیتت میکنه.

اونام میگن چشم ببخشید؟؟

کار خودشونو میکنن

داداشم یبار سیمکارتمو از گوشیم برداشته بود جاش یه سیم کارت مسدود گذاشته بود من خنگم متوجه نمیشدم دو سه روز گذشت گفتم چرا ب هر کی زنگ میزنم گوشیم نمیگیره داداشم خندید گف چون سیمکارت رو گوشیت مسدوده سیمکارت تو دست من بود خاستم ببینم کیا زنگ میزنن

در من تیمارستانی قصد شورش دارد
داداشم یبار سیمکارتمو از گوشیم برداشته بود جاش یه سیم کارت مسدود گذاشته بود من خنگم متوجه نمیشدم دو ...

داداش منم وقتی راهنمایی بودم تلگراممو رو کامپیوتر خودش نصب کرده بود😑

اونام میگن چشم ببخشید؟؟ کار خودشونو میکنن

حتی اگه نگن چشم، باید این موضوع رو بهشون بگی که زندگی شما تا وقتی که درگیری و مشکلی برای اون ها ایجاد نکنه، فقط زنگی شماست و اون ها اجازه وخالت یا کنترل شما رو ندارن.

ولی تا وقتی که بخوای به خاطر کنجکاوی کردن اون ها، کارای خودت رو یواشکی انجام بدی یا مخفی کنی ازشون، به طور ضمنی داری حق کنجکاوی و تجسس و کنترل بیشتر رو بهشون میدی.

لطفاً یک صلوات بفرستین برای تعجیل در فرج امام زمان (عج)
داداش منم وقتی راهنمایی بودم تلگراممو رو کامپیوتر خودش نصب کرده بود😑

باعرض معذرت چقد بی شعور و نفهمن هم برادرای من هم شما

گیریم دوس پسر دارم مگه ادم نیستم شما باید ب همه چی دخالت کنین نهایت مراقب باشین ادم درستی باشه

در من تیمارستانی قصد شورش دارد

وای داداش منم تا زمانی که ازدواج نکرده بود همین بود 

کاش میتونستن همونجور که جلوی زناشون موش میشن نمیتونن ازشون ایراد بگیرن و گیر بدن با ما هم باشن

به اسم روشن فکری و ملی گرایی، نژاد پرستی و بی منطقی را پشت اسم یک پادشاه عادل و بزرگ پنهان نکنیم.
2706