2737
2734
اخطار لغو کاربری                      استارتر ...

هر چی از دهنش در اومده میگه قرار نیست توهین کنه. بگه بیشعور و گمشو بیرون. تاپیک میزنه همه میان نظر میدن توهین نداره که

خدایا نفرین نمیکنم فقط واگذار میکنم به خودت .....خودت مثل همیشه می‌دونی چیکار کنی.... می‌دونم صبر تو چهل ساله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلایلمو گفتم چون واسه خانواده من خیلی زورش گرفته و حرف بارم کرده تا حالا و دلمو شکسته حتی پارسال به ...

خب شاید اونموقع شرایط نداشته و یا نهایتا بی عقلی کرده...تو اگه هر چی تو توان داشتی جلو خونوادش میذاشتی و قبل اون خودت میگفتی ک بیا کارت منو بهترین غذا رو براشون بخر اون قطعا شرمنده و پشیمون میشد....سیاست زنانه داشته باشید...سخته ولی تمرین کن

من دیدم بعضی خانما انقد زبون درازی میکنن و فحش و بد و بیراه به مرد میگن تا وقتی مرد کنترلشو از دست بده وکتک کاری بشه بعد آروم میگیرن

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
2742
اشتباه کردم. 

دیگه سعی کنید از الان به بعد خیلی با گذشت رفتار کنید

عزیزم ببخشید اینو میگم، ولی انقدر مامان من مامان تو، بابای من بابای تو ، پول من پول تو نکنید

اینا آفته تو زندگی مشترک

شما اتفاقا باید خیییییلی ظاهرتو حفظ میکردی جلوی خانواده ش که همسرتم یاد بگیره

ببین شاید باورت نشه ولی من اوایل ازدواجم خدا شاهده هر چی حقوقم بود دو دستی میدادم به همسرم واسه اجاره خونه و قسط و وام و...هر جا گیر بود، واسش طلا فروختم، هیچ وقت نگفتم با پول من...

بعد وقتی خونه خریدیم، اول گفت ۳ دونگ به نامت میکنم، وقتی رفتیم محضر ۶ دونگو به نامم کرد، گفت این به خاطر این بود که تو این چند سال، هر چی پول دراوردی به من دادی، منم میخوام کل  سرمایمو به نامت بزنم

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
د آخه خانواده من که میخوان بیان میگه وای حالا تا کی میشینن میرن؟ چند روز پیش گازشون قطع شده بود بعد ...

با پکنیک پختن؟

شده از درد بخندی که نبارد چشمت؟! من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم...🙂🙂
2740

عزیزم من نباید اخطار بگیرم اونی که فحش میده باید اخطار بگیره برعکس شده؟ نگفت برو بیرون گفت گمشو بیرون!!! 

خدایا نفرین نمیکنم فقط واگذار میکنم به خودت .....خودت مثل همیشه می‌دونی چیکار کنی.... می‌دونم صبر تو چهل ساله
خب شاید اونموقع شرایط نداشته و یا نهایتا بی عقلی کرده...تو اگه هر چی تو توان داشتی جلو خونوادش میذاش ...

شرایط اون موقش با الان فرقی نمی‌کرد فقط تبعیض بین خانواده ها قاعل میشه. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 
عزیزم بخاطر تغییرات هورمونی تو بارداریه.تقصیر این بنده خدا و یا شوهرش نیست

تغییرات هورمونی ک همیشه همجا با خانماس مجبوریم یکم خودداری یادبگیریم لااقل منکه باخودم اینطوری کنار اومدم

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!
تغییرات هورمونی ک همیشه همجا با خانماس مجبوریم یکم خودداری یادبگیریم لااقل منکه باخودم اینطوری کنار ...

والا من به صبوری و خانمی همه جا معروفم.اما تایم تغییرات هورمونیم(عادت) بلانسبت سگ میشم...

خودداری و مداری حالیم نمیشه اون تایم😑

چرا طلاق؟ 

خب یادمه شما مشکلات زیاد داشتین و تفاهم نداشتین . ولی ما خیلی عاشق هم بودیم مشکل خاصی هم نداشتیم ولی خواهر و مادرش اومدن وسط زندگیمون و همه چیو خراب کردن . البته الان پشیمون نیستم مردی که سر خواهر و مادرش زن و بچشو بذاره کنار نه لیاقت همسری داره نه پدری . الان فهمیدم اون فقط یه آدم اشتباهی تو زندگیم بود 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑

من به ایشون توهین نکردم بار اول گفتم اینجا تاپیک منه چون دیدم لحنش تنده گفتم میتونی بری بیرون اما بار دوم گفت حقته شوهرت هر روز بزندت باردار هم هستم و حالم بد که جلو همه خوردم کزد گفتم گمشو چون این خانم دست از وقاحت برنمیداره. نمیتونه کمکی کنه چرا زخم زبون میزنه به یه خانم باردار؟ 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 
2706