2733
2734

نحوه انتقادتون از شوهرتون صحیح نبود،هورموناتون بهم ریخته و حساس شدین راجع به خانوادش.خونسردیتونو حفط کنین همه این دوران خلقیات بچه تونو تعیین میکنه.

خدایا برای همه نعمت هایت یک دنیا متشکرم🌹🌹🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدایا همه رو ب راه راست هدایت فرما 🤲

امیییییین اجمعین خدایی

زندگی همینه که هست باید و نباید ها و شاید و نشاید ها هیچ تاثیری روی خوشبختی ندارن ما محکوم به این زندگی هستیم گاهی گله و شکایت دلمون رو اروم میکنه اما اونم تاثیر مثبتی نداره😔
2731
منم واقعا نیاز دارم به مشاوره ولی‌ الان نمیتونم تو این شرایط نمیتونم بچه هامو جایی بذارم برم شوهرم ه ...

آخی عزیزم ایشالله خدا کمکت کنه

خدایا نفرین نمیکنم فقط واگذار میکنم به خودت .....خودت مثل همیشه می‌دونی چیکار کنی.... می‌دونم صبر تو چهل ساله
بله 

خب چرا جدا نشدی ؟ ببخشید اینجور میگم ولی مشکلات شما خیلی زیاد بود و اصلا باهم تفاهم نداشتین . الان پای طفل معصوم هم وسط این مشکلات کشیده شد . من و شوهر سابقم که اصلا قبل بارداری حرفی از طلاق بینمون نبود تو بارداری شکر آب شدیم و بعد زایمان هم طلاق . الانم فقط دلم برای بچم میسوزه 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
خب تو دلم بود که واسه خونواده من همش زورش میاره کفری بودم رفته از بهترینجا چیز خریده. 

بهت حق میدم واقعا از ادم خود خواه بیزارم 

نمیدونم خانومای دیگه چرا  این فاز برداشتن 

خودت اول تاپیک گفتی بابام هر روز غذا میاره .  من دیگه جواب شما رو نمیدم چون حوصله بحث با آدم غ ...

برو بابا خدا شفا بده میگی من جواب شما رو نمیدم اینجا اصلا اپیک منه من چیکار ه بچ تو دارم خود درگیر آره ن اناقد پذیر نیستم اخههی چسبیدین به این که چرا بابات غذا میاره اصلا دعوا سر این نبوده سر نا سپاسی همسرم بود یه عده کج فهم چسبیدن به همین یه حرف. اینجا تاپیک منه ناراحتی بیرون نمیشه باشی و من جواب ندم آره پرخاشگمرم چون 15صفحه توضیح دادم یه عده اونقدر باهوش بودن فهمیدن چی به چیه خدا شفات بده  من چیکار دارم به تو و بچت تو اومدی تو تاپیک من متوهم. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 

از من به تو نصیحت چیزی گذشت رو ول کن بر نمیگرده اینم درست نیست رفتی دعوا فروختی سر شام برا خونواده شوهرت

والله من خونواده شو دعوت میکنم تعجب میکنه وقتی میفهمه

زندگی همینه که هست باید و نباید ها و شاید و نشاید ها هیچ تاثیری روی خوشبختی ندارن ما محکوم به این زندگی هستیم گاهی گله و شکایت دلمون رو اروم میکنه اما اونم تاثیر مثبتی نداره😔
بهت حق میدم واقعا از ادم خود خواه بیزارم  نمیدونم خانومای دیگه چرا  این فاز برداشتن

اصلا هیلی الکی و رو مخ گیر دادن تقصیر خانوادته تقصیر توعه شوهرت حساس شده نباید غذا بیارن آخه بابا اصلا شوهر من رو این مورد حساس نیست خوششم میاد فقط ناسپاس اونم برمیگرده به شخصیتش. 

میای اینجا آرامش بگیری بدتر دیوونت میکنن

دقیقا. بعد هم میگن چقدر عصبی آخه 5 دقیقه نشده دعوا کردم بدنم داره میلرزه تاپیک زدم چسبیدن به یه حرف که چرا بابات غذا میاره چرا بهت سر میزنه آخه بابام همین یه دختر و داره حامله هستم ویار دارم و حالم بده 

2706