2737
2734

حسی که داری رو کامل درک میکنم . ما هم از این دعوا ها زیاد داشتیم ولی بعدا متوجه شدم کارم چقد اشتباه بوده و چقد بی سیاست بودم .ببین اگه مثلا زورتم میومد اصلا نباید به روش میوردی چون هم دیگه با اون فرقی نداری و هم نقطه ضعف دادی دستش . باید یه سری خانوادتو دعوت میکردی میگفتی عزیزم از اون فست فودی که خرید کردی شام بگیر خیلی خوش مزه بود  اگه میخرید که هیچ اگه نه بعد بهس گله میکردی . حالا با این کار فقط گذشته ها رو شخم زدی بعدم شاید به قدری رفتارت بدبوده تو مهمونی خونه خودت و کنار مهمونات که شوهرتو به هم ریخته 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آهان آفرین خوب یادته آره متاسفانه این اخلاق گند رو داره خیلی اخلاق گندیه منم خیلی بدم میاد که میشمار ...

آره عزیزم شوهرم خوبه خدا رو شکر. 

ببین اینطور مردها دنبال جنگ و جنجال هستند نگاه میکنه ببینه شما به چی حساسی دست میگذاره روی همون. اون قدر اهمیت نده و بی محلی کن مجبور میشه برای دعوا بگرده دنبال یکی دیگه. اگر میگه مادرمو الهی کفن کنم چون من نیستم با من دعوا کنه با اون دعوا میکنه.

2728