2733
2734
بالاخره اون پول هم که بهت خرجی میداده و پس انداز کردی اون میداده نباید می گفتی پول خودمه. زن و شوهر ...

اونم نباید بگه پول خودمه پول بی خوابی های خودمه منم دارم کم خودم میذارم زندگی مشترکه 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه نداشتیم اگه میومد مثل آدم حرف می‌زد اینطوری دعوا نمیشد طرز حرف زدنش منو خیلی عصبی کرد که سر خانوا ...

اشتباه خانوادت بود که اومده بودن کمک 

باید کارگر میکرفتی از جیبش پول میرفت حالش جا میومد 

نه نداشتیم اگه میومد مثل آدم حرف می‌زد اینطوری دعوا نمیشد طرز حرف زدنش منو خیلی عصبی کرد که سر خانوا ...

ببین اصلا حرف و رفتار و اخلاق و کلا همه چیه اونو بزار کنار خوب....قشنگ خونوادتو دعوت میکنی ی غذای عالیییی درس میکنی و بهشون میرسی 

بعد هفته بعدش خونواده همسرتم دعوت میکنی و مثل خونواده خودت بهشون میرسی اوکی؟

بزار از تو یاد بگیره 

تو لایق اون چیزی هستی ک خودت میخای ،نه اون چیزی ک دیگران میپسندن🙂
2731
عزیزم کاری نداره  تو ام چند روز بعد خانوادتو دعوت کن  بعداش خودتو بزن به بیحالی  ...

د آخه خانواده من که میخوان بیان میگه وای حالا تا کی میشینن میرن؟ چند روز پیش گازشون قطع شده بود بعد قرار بود من برم خونه مادرشوهرم بهشون گفتم گارتون قطعه تو این سرما بیاین اینجا بنده خداها غذا پختن و آوردن سر سفره ما نیستن اما شوهرم کلی غر زد که می‌خواستیم بریم خونه مامانما

آخه منم خیلی بی آبرو بازی در آوردم عربده کشیدم 

بارداری عربده میکشی😐نکن دختره خوب.اون بچه متوجه میشه.روش تاثیر میذاااااره

به خاطر بچت کوتاه بیا.حالا ک تصمیم‌گرفتی مادر شی و جدا نشدی باید ب خاطر بچت تنش و کم‌کنی

ببین اصلا حرف و رفتار و اخلاق و کلا همه چیه اونو بزار کنار خوب....قشنگ خونوادتو دعوت میکنی ی غذای عا ...

خب تو دلم بود که واسه خونواده من همش زورش میاره کفری بودم رفته از بهترینجا چیز خریده. 

آخه منم خیلی بی آبرو بازی در آوردم عربده کشیدم 

عزیزم شما بجایی که عکس‌العمل منفی نشون میدادی تا دیدی فست فود گرفته سریع میگفتی خوب شد ای غذا رو گرفتی آش خیلی زشت بود این غذا آبرومند هست که اگه یه روز خاست برا خانواده شما آش بخره خجالت بکشه

خب منم از همین ناراحتم خواستم خودم یه چیزی درست کنم نذاشت دیگه چیکار میکردم 

شوهر منم اگه بخواد غذاازبیرون بگیره واسه خونوادش  چیزای گرون میخره اما من نمیزارم باسیاست بهش میگم عزیزم غذای بیرون خوب نیست خودم درست میکنم اونم هرچی من بگم قبول میکنه 

بارداری عربده میکشی😐نکن دختره خوب.اون بچه متوجه میشه.روش تاثیر میذاااااره به خاطر بچت کوتاه بیا.حا ...

خواستم دیوونه بازی در بیارم که دست روم بلند نکنه اما انگار بدتر شد. دیوونه بازی درمیارم بیشتر تحریک میشه منو بزنه. 

د آخه خانواده من که میخوان بیان میگه وای حالا تا کی میشینن میرن؟ چند روز پیش گازشون قطع شده بود بعد ...

شوهرت بیشعوره.ببخشا

ولی تو میخوای سرنگ ورداری به بیشعور شعور تزریق کنی؟

ولش کن ازین گوش بشنو ازون‌گوش درکن.حوصله داریا.وقتی حرف میزنه خودتو ب کاری مشغول کن یا پنبه بذار تو گوشات

عزیزم بنظر من به خانوادش خیلی احترام بذار تا شرمندت باشه همیشه

تو روشون احترام گذاشتم تا رفتم مثل سگ اومد پاچمو گرفت نیومد به خوبی بحرفه خودش عصبی بود منم عصبی کرد. 

خواستم دیوونه بازی در بیارم که دست روم بلند نکنه اما انگار بدتر شد. دیوونه بازی درمیارم بیشتر تحریک ...

غلط میکنه بزنه.حرف اضافی زد برو ی اتاق دیگه.انقدر بگه تا خسته شه.ب فکر بچت باش

2706