2752
2734
اسی شما همونی بودی که میگفتی برید با شوهرم حرف بزنید درس بشه ؟  ی مدت خوب میشه بعد دوباره برمی ...

نه نگفته بودم برید باهاش بحرفین اما آره خیلی مشکل داشتم. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بیخیال ایشالا سرش بیاد خودش و عزیزانش. چون آه کشیدم براش.نمیتونه کمک کنه غلط میکنه هول میده. 

ناراحت نباش اینجا از این حرفا زیاد میزنن . منم تاپیک میزدم اینجا درددل میکردم یه بیشعوری اومد گفت حقته شوهرت طلاقت داد .من که سپردمش به خدا و آه کشیدم از اون روز هم آنلاین نشده ولی دوست دارم اتفاقی اینجا ببینمش ببینم جواب حرفشو از خدا گرفته یانه 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
اینجوری کردن شوهرش پررو شده از غذاشونم حالا ایراد میگیره

اون دیگه شوهرش خیلی پروه  مادرش واسه دخترش میفرستاده شوهرش خیلی نمک نشناسه قبل اینکه شوهرش بیاد بخوره بره جمع کنه 

خدا =جایگزین تمام نداشته ها ✌
پدر و مادرشه وظیفشه بهترین غذا رو براشون بگیره....چرا اینقدر خودخواه و بیحیا هستن بعضی خانما

دلایلمو گفتم چون واسه خانواده من خیلی زورش گرفته و حرف بارم کرده تا حالا و دلمو شکسته حتی پارسال به گوش خانوادم رسید که واسه اسباب کشی اومده بودن کمک زورش اومده بود واسه یه شام. 

عزیزم شوهرم قرار نبود طلاقم بده یه عاطی دیگه هست منو با اون اشتباه میگیرن من خودم میخواستم جدا شم با ...

میدونم عزیزم . من قبلا تاپیکاتو دیده بودم . خودت می خواستی طلاق بگیری 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
ناراحت نباش اینجا از این حرفا زیاد میزنن . منم تاپیک میزدم اینجا درددل میکردم یه بیشعوری اومد گفت حق ...

چوب خدا صدا نداره بزنه دوا نداره مطمعن باش جوابشونو میبینن. 

تو لیاقتت همینه که هر روز کتک بخوری

اخطار لغو کاربری                      استارتر ازتون خواست تاپیک ترک کنید چرا موندید و دارید بحث میکنید عزیزم

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید.من سهمیه حذف تاپیک درخواستی ندارم.
بابا بنده خدا اومده اینجا درد و دل کنه یکم سبک شه،نود درصد آقایون  بی تفاوتی به خانواده همسر و ...

خدا بیامرزه پدر و مادرتو. چطور من بی حیام که زورم اومده؟ اما مردی که پارسال واسه خونواده من که اومده بودن کمک تو اسباب کشی که خودمو کشتم گفتم نیاین اما به زور اومدن وایساد گفت اه چقدر بهشون شام بدم اینام برن دیگه هر شب اینجان و دلم شکست و تو خیابون گریه میکردم بی حیا نیست؟ 

2706