2733
2734
به پست من چیکار داری 🤣

به پست بالاییم منظورم بود😁😎

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله مامان و بابای منم اون زمان حقوقشون ۳ یا ۴ تومن بود کلا همیشه تورم هست گرونی هست سال ۹۶ من به اون ...

دقیقا. حقوقا با تورم افزایش پیدا نکرد و قدرت خرید کارمندا حسابی کم شده متاسفانه ولی خوب براشون مهم نیس

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
2731

[QUOTE=3394QUOTE]

حتما مدرکش بالاتر بوده ....قبلا دیپلم میگرفتی استخدام میشدی ...عزیز من کلی گفتم ...قبلا من سرکار میرفتم حقوقم هفتاد هزار تومن بود دو شیفت ،چندین ماه جمع میکردم راحت النگو می‌خریدم ...یه تک پوش رو سه تومن خریدم ولی حقوقم صد هزارتومن بود ...دیگه بقیشو بگیر

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
😅🤣  نه حرفت درسته واقعا چند سال دیگه با این پولا یه پفک هم بهمون نمیدن

😁😁 هعی خدا بخندیم یا گریه کنیم!؟

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
سال ۹۶ حقوقای کارمندای عادی ۲ میلیون اینا بود. نه ۵۰ هزار تومن

😂😂😂😂پس سال هشتاد بوده من قاطی کردم .میشه سال هشتاد و هفتاد رو بگی ...چون اونموقع ها تو ذهن من حک شده ...کلا منظورم این بود بابام با دیپلم معلم شده بود خدابیامرز...کل حقوق رومیداد دست مادرم ،همش هم دوهزارتومنی نهایت ده تومنی تک و توک ...همه چی میخریدیم کلی پس انداز مخفی هم داشت ...الان مثل چی میدوعیم و هیچی 

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
من میگم بیشتربود سال ۹۱ دخترم به دنیااومد طلا ۱۰۸ بود بعدشد۱۲۰ وبالاتر

میدونی از وقتی روحانی رئیس جمهور شد و برجام و .... ، دیگه قیمت افزایش پیدا نکرد. بعضی چیزا حتا نزولی شد. برای همین قیمتای سال ۹۰، ۹۱ خیلی بالا بود ولی ۹۳ تا اواخر ۹۶ همه چی ارزون شد

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
2706