2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 980738 بازدید | 118822 پست

سرگروه های عزیز، من خودمو که وزن کردم جمعه ۶۳.۲۰۰ بودم. یکشنبه نتونستم برم وزنه. 

حواسم نبود بگم. من تا هدفم که ۵۳ هست، ۱۰ کیلو فاصله دارم.

الان میرم تو گروه آبی؟💙💙💙💙😊

اگه میرم بهم بگید بری دیگ برنگردی...😂😂😂

باتشکر 😁 

@بادکنکناز    

@فندق_فسقلی    

ممنون از راهنمایی هاتون😙

البته من بازم بعدا تگتون میکنم هااا😅

عضو: گروه نارنجی تاپیک بامداد خمار....تاریخ شروع ۱ آبان ۱۴۰۰...وزن شروع:۶۷🙊...هدف اولیه: ۶۳ ...هدف بعدتر:۵۹ ... هدف  بعدترش:۵۶...هدف آخر :۵۳🤩👌🎉 
سرگروه های عزیز، من خودمو که وزن کردم جمعه ۶۳.۲۰۰ بودم. یکشنبه نتونستم برم وزنه.  حواسم نبود ب ...

و سوال دیگه اینکه من تو این وزن با کالری ۱۳۵۰ همچنان هستم.

همین باید باشه فعلا یا تغییر میکنه؟

@بادکنکناز      

@فندق_فسقلی      

سوال دیگه اینکه من قدم ۱۶۰ هست و وزن هدف رو ۵۳ انتخاب کردم خوبه؟؟! یا باید کمتر بشم ؟ مثلا ۵۰

میخام بدونم چه وزنی مناسب تره!

عضو: گروه نارنجی تاپیک بامداد خمار....تاریخ شروع ۱ آبان ۱۴۰۰...وزن شروع:۶۷🙊...هدف اولیه: ۶۳ ...هدف بعدتر:۵۹ ... هدف  بعدترش:۵۶...هدف آخر :۵۳🤩👌🎉 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام الناز جان میگم مثلا اگه از اول تا اخر رژیم مثلا فقط روزی 1200 تا کالری مصرف کنی و تغییرش ندی چه ...

پس باید حتما فست بگیریم ؟  من فست نمیتونم  چون درس میخونم و کلاس هم میرم ولی بعضی اوقات میبینم استپ کردم دو هزار کالری میخورم روز بعدش 800 کالری نظرتون چیه؟

@النازییئییییی      

@الیhassan    

چالش اول مرداد وزن اولیه 96.500  مهر به 82.800 رسیدمچالش دوم  وزن اولیه 82 .......وزن الان  77.900 .........وزن 21 آذر 76.850.........وزن12دی 75.650.....۲۶ دی 74.250 .......وزن 14 اسفند 72.900......۲۱اسفند 71.900 وزن فعلی 69
دوستانم‌بیایین ببینین‌چه اشی براخودم پختم 😢😢😢 گندزدم با این‌اش صبحونه.۱ونیم کف دست فطیر۲۱۱ میا ...

اشکال ندددددددداره گیسو عذاب وجدان نداشته باش 

اولن که چیز مضر نخوردی و مفید بوده 

بعدشم با یه وعده هیییییییییچ اتفاقی نمیفته 

چون سوخت و ساز بدنت زیاد شده زود تر از قبل میسوزه

حال متکلم از کلامش پیداست... :) 
2728
و سوال دیگه اینکه من تو این وزن با کالری ۱۳۵۰ همچنان هستم. همین باید باشه فعلا یا تغییر میکنه؟ @ب ...

عزیزم وزن هدف بستگی به سنت هم داره

هر پنج کیلو کاهش باید از کالریت کم کنی

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
پس باید حتما فست بگیریم ؟  من فست نمیتونم  چون درس میخونم و کلاس هم میرم ولی بعضی اوقات می ...

فست خیلی خوبه باشه

چون یجورایی شک به بدنه

به این روش میگن ۵/۲ 

اگر نمیتونی اشکالی نداره

ولی اون ماری که میکنی درست نیس اصلا 

معلومه خوب رعایت نمیکنی که زیاد استپ میکنی

یا کالری که دریافت میکنی کم هست

زیر ۱۸ سال که نیستی

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
2738
پس باید حتما فست بگیریم ؟  من فست نمیتونم  چون درس میخونم و کلاس هم میرم ولی بعضی اوقات می ...

توی این مدل رژیم بله فست باید بگیرید اگه نمیتونید،۲۰۰ تا از کالری روزانت باید کم کنی.

اینکه یه روز ۸۰۰،یه روز ۱۲۰۰ بخورین،میشه پلکانی و من اون راهو بلد نیستم عزیزم.نظری ام ندارم.

تا به کجا کشد مرا ، مستی بی امان تو ....                       
فردا مهمون دارم‌نمیتونم‌فست باشم دیگ بدتر ورزش ۳۰دیقه هوازی ورزش با اپ @النازییئییییی   &nb ...

اوکی،مراقب باش انتحاری نزنی فردا.ماشالله ورزشکار🤸‍♀️🏃‍♀️

دوستانم‌بیایین ببینین‌چه اشی براخودم پختم 😢😢😢 گندزدم با این‌اش صبحونه.۱ونیم کف دست فطیر۲۱۱ میا ...

💙🐦واو دختر،چه آشی پختی برا خودت.پنجشنبه جبران کن.نوش جونت،ایشالله که هیچیش چربی نشه.🤓

اوکی،مراقب باش انتحاری نزنی فردا.ماشالله ورزشکار🤸‍♀️🏃‍♀️

سلام عزیزم ببخشید میشه منو راهنمایی کنید لطفا سرگروه ام فندق فسقلی هستن ولی الان نمیان تاپیک 

تازه عضو گروهشون شدم کالری مجازمو حساب کردم شد ۱۲۴۰

ولی سرگروه ام گفتن ۱۵۰۰ تا باید مصرف کنم نفهمیدم چی شد وزنم ۷۲

عضو گروه بنفش تاپیک مانکن های زیبا 💪  وزن شروع : ۷۴ وزن هدف: ۶۰  تاریخ شروع رژیم ۳ مرداد ۱۴۰۱    👈👈👈👈 وزن جدید ۷۱ و ۳۵۰ در تاریخ ۱۵ شهریور  من میتونم با توکل به خدا 🥰😘😘😘
2706