2733
2734

من یک ماهه عقد کردم 

شوهرم الحمدالله اخلاقیاتش خوبه 

هر کار خوبی می‌کنه مامانم سریع میشینه پیش خواهراش یا هر کس دیگه ای تعریف می‌کنه 

من که اصلا هیچی از کارای خوبش و خوبیاش به مامانم نمیگم که نره پیش بقیه تعریف کنه 

ولی مثلا یه سری کارا هست خودش می‌بینه دیگه 

مثلا می‌ره پیش فامیلاش میشینه میگه داماد من ،دو روز میاد خونمون برا دخترم کلی خرید می‌کنه یا 

اگه دخترم بخواد ظرف بشوره آشپزی کنه یا هر کاری کنه پا به پاش کمک می‌کنه 

دو تا مثال زدم که متوجه بشید چه چیزایی میگه 

بعد هر وقت که مامانم از شوهرم پیش کسی تعریف می‌کنه دقیقااااا همون موقع ما شدید دعوا میکنیم با هم 

در صورتی که ما خیلی کم بینمون بحث و دعوا میشه 

الان بهش گفتم مامان درک میکنم یه دونه دختر داری ذوق داری شوهرش باهاش خوبه ولی پیش هیچ کس ازش تعریف نکن 

حتی اگه ازت پرسیدن دامادت چه جوریه بگو خداروشکر ،الحمدالله خوبه 

فک میکنید چی جواب داده باشه خوبه؟

گفت تو این چیزام سرت میشه؟😃و رفت از اتاقم 😃

خداروشکر مامان من اصلا از این حرفا نمیزنه و هرچیز خوبی از شوهرم میبینه به هیچ عنوان جایی بازگو نمیکنه میگه چشمتون میزنن

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بگو اصلا تعریف نکنه 

نه بخاطر چشم زدن بخاطر اینکه اگه یه زمانی یه دعوایی شد بین تو و همسرت ، بقیه کلی پشت سرتون حرف میزنن 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
بگو اصلا تعریف نکنه  نه بخاطر چشم زدن بخاطر اینکه اگه یه زمانی یه دعوایی شد بین تو و همسرت ، ب ...

اره دقیقا 

یه اخلاق بد دیگه ای ام که داره وقتی بیاد تو اتاقم ببینه یکم صورتم تو همه یا ناراحتم ،فک می‌کنه با شوهرم دعوام شده انقد گیر میده بگو چی شده 

منم دوست ندارم ناراحتیامونو به کسی بگم 

بعد ناراحت میشه 😃

2740
اره دقیقا  یه اخلاق بد دیگه ای ام که داره وقتی بیاد تو اتاقم ببینه یکم صورتم تو همه یا ناراحتم ...

چقدر بد 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
خداروشکر کن واقعا  مامان من و خواهراش با هم هیچ حریم شخصی ای ندارن

واااای مث مامان من مثلا من میگم برا فلان چیز نوبت دکتر دارم مامانم ب خاله هام میگه  میترا نفهمه گفتم الان نوبت داده من حامله بودم گفتم نگو اما گفته بود بعد گفته بود ب رو خودتون نیارید حتی تاریخ سونوهامم میگفت ونتیجش رو ‌...منکه تصمیم گرفتم باردادی دومم ب مامانمم نگم

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
خداروشکر کن واقعا  مامان من و خواهراش با هم هیچ حریم شخصی ای ندارن

مامان من خییییلی عاشق خواهراشه و باهاشون صمیمیه ولی هیییچی نمیگه

یه بار جدی با مامانت رفتار کن . 

من یه بار عمم با اون یکی عمم داشتن راجب شوهر من حرف میزدن. به قرآن شبش همچین دعوامون شد ک نگوووو

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋
واااای مث مامان من مثلا من میگم برا فلان چیز نوبت دکتر دارم مامانم ب خاله هام میگه  میترا نفهمه ...

منم همینجوری خیلی از حرفا و اتفاقا رو به مامانم نمیگم چون میدونم نمیتونه پیش خودش نگه داره

2706