2752
2734
عنوان

مامانم هر جا میشینه از شوهرم تعریف می‌کنه 😶😶😶

| مشاهده متن کامل بحث + 2160 بازدید | 50 پست
بگو اصلا تعریف نکنه  نه بخاطر چشم زدن بخاطر اینکه اگه یه زمانی یه دعوایی شد بین تو و همسرت ، ب ...

آفرین

دقیقا همسایه ما اینطور شد

دور از شما باشه..کارشون ب داداگاه و طلاق افتاد الانم ک الانه همه میگن تقصیره دختره بوده چون دامادشو ک دائم تعریف میکرد پس خوب بوده پسره

این تعریفا آخروعاقبت خوبی نداره،چشم میزنن

ازاین گذشته تازه یماهه بگو مامان همه اولاش خوبن دیگ، بزار یکم بگذره ببینیم چطور درمیاد طرفمون

یماهه ک نمیشه روکسی شناخت کامل پیدا کرد، جلو تو تعریف کرد همینارو بگو

خدایا هیچوقت تنهامون نزار..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دقیقا شرایطمون مث همه 

و مادرم همینجوری بود ریده شد  ب همه چی😂😂😂

دیگ چیزی برا تعریف نداره🤣🤐

میشه برای واقعی شدن تیکرم صلوات بفرستی؟                                               الهمصل علیمحمّدو آل محمّد و عجل فرجهم🤍
آفرین دقیقا همسایه ما اینطور شد دور از شما باشه..کارشون ب داداگاه و طلاق افتاد الانم ک الانه همه م ...

دقیقا 

بیشتر خانمای ایرانی که سن مادر استارترن پسر دوستن

واسه همین انقدر ذوق داماد دارن 

با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜

تا یه حدی خوبه اما بعضی وقتا خیلی دیگه گندشد در میارن جوری که فامیلمون دخترش تمام وقتشو برای درس و کنکور گذاشت و دائم از دخترش تعریف میکنه و میگه بهترینا اومدن خواستکاریش ولی ما قبول نمیکنیم . خیلی پز میدن بدم میاد

چندساله ازدواج کردی ؟؟

اهداف و برنامه هام برای سال جدید اینجا می‌نویسم تا جلو چشمم باشه:۱-قوی باشم ۲-کمتر حرص بخورم ۳-سوزنم رو آدما و حرفاشون گیر نکنه ۴-حال خودمو خوب نگه دارم ۵-پر انرژی تر باشم ۶-کمتر تو مجازی باشم ۷-پس انداز مخفی داشته باشم ۸-تا آخر امسال ماشین و لب تاپ خریده باشم ۹-خرجای اضافه نکنم ۱۰-برای خودم ارزش قائل باشم 
خداروشکر کن واقعا  مامان من و خواهراش با هم هیچ حریم شخصی ای ندارن

منم خواهرام با مامانم همیشه از شوهرم تعریف میکنن یا دعوامون میشه یا یه طوریمون میشه بخاطر همینم بیشتر از شوهرم بد میگم   خدا منو ببخشه

وای دقیقا منم خواهر ندارم  بعضی وقتا آدم دلش میخواد با یکی حرف بزنه که مطمئنه حرفاتو پیش خودش ...

این اخلاقهای مامانت یا کلا هر اخلاق و رفتاری از خانواده ات که مورد پسندت نیست رو پیش شوهرت اصلا نگو، حواست باشه هیییییچ وقت نقطه ضعف‌های خانواده خودت رو به شوهرت نگی 

هموطن عزیزم سلام. تمسخر، توهین، فحاشی در هر شکلی؛ گفتاری، نوشتاری، ایموجی، استیکر، هشتک و...، فقط نشان دهنده ذهن، زبان و فرهنگ خالی از منطق و استدلال قوی و نبود دلایل معتبر و مدارک درست هست. عزیزانم، لجبازی، کنایه زدن و برچسب زدن به دیگران هیچ افتخاری نداره. با هم مهربان باشیم، انرژی مثبت و امید به هم هدیه کنیم.

مامان منم اینجوری مثلا ی چیزی بهش میگم حالا چ خوب باشه چ بد باشه یعنی حتی مسیله و کار بدی باشه بهش میگم به کسی نگی دو روز دیگه میگه عمه ات اینجا بهش گفتم همسایمون اومد خونمون بهش گفتم خالت زنگید بهش گفتم میگم مگه نگفتم به کسی نگی میگه ن اونجوری که تو فک میکنی نگفتم تو خیلی چیزا رو سیاسی میکنی راستش دیگه خیلی وقته هیچی بهش نمیگم نمیتونه چیزی رو تو خودش نگه داره

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
دقیقا  بیشتر خانمای ایرانی که سن مادر استارترن پسر دوستن واسه همین انقدر ذوق داماد دارن

از بی سیاستیشونه

فکر میکنن پز دادنیه

درصورتی ک اشتباهه محضه،

خواهرشوهرمنم تا نامزد شد دخترش پیشه آشنا و غریبه تعریف دامادشو کرد،چنبار شوهرم گف اخه خواهر از کجا میدونی خوبه بزا بگذره چنوقت بزار برن زیر یه سقف،اولاش ک همه خوبن شیرینن..میگف ازهمین اول معلومه اصن تو کتش نمیرف

زد بعد یکونیم سال جدا شدن..همه شاخ دراوردن پس چیشد دامادت ک امام بود...

خلاصه اسی حواستو جمع کن،تجربه نشون داده عاقبت خوبی نداره این تعریفا پیشه غریبه ها،جلو مامانتو بگیر

خودتم هرجا نشستی حرفای مامانتو تکذیب کن،بگو نه بابا اینطورام نیس مامانتم گندش کرده،جمعش کن

خدایا هیچوقت تنهامون نزار..
2706