2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 982951 بازدید | 118822 پست
من آخه خام خوری معده دردش بده  اگه اذیت شدم شام غذای حاضری گیاهی میخورم

سرگروه جونم، شما همینجوریش هم از همه جلوتری😍😍😍😍

سبزی خام اذیت میکنه، حق داری

پس امروز گیاه خوارین☺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عههههه دختر چی خوردی اینهمه😂 بیا دوباره باربی میشی نگران نباش😁✌🏻

واي فاطمه چشمت روز بد نبينه ديروز واكسن زدم دسته لامصبم دردش خوب نميشه الان حس ميكنم از درون ميخاره

از همه بد تر كلي خونه كار دارم😭😭😭😭😭

🥀🌈
سرگروه جونم، شما همینجوریش هم از همه جلوتری😍😍😍😍 سبزی خام اذیت میکنه، حق داری پس امروز گیاه خوا ...

هممون در کنار هم به تناسب اندام میرسیم 💪

احتمال زیاد شبو طاقت نیارم گرسنه شم نون بخورم 

.‌
2731
واي فاطمه چشمت روز بد نبينه ديروز واكسن زدم دسته لامصبم دردش خوب نميشه الان حس ميكنم از درون ميخاره ...

اشکال نداره زیاد مهم نیست منم دوتاشو ک زدم درد داشتم اما زود خوب میشه گلم👌🏻😉

به حکمتش دل بسپار 🌿

بچه ها من خاک برسرم شده

مث خرس دارم میخورم

کمکم کنید وزنم دو کیلو اضاف شده

انقددددددد میلم ب غذا زیاد شده ک حد نداره

😐😐😐😐😐

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
2738
بچه ها من خاک برسرم شده مث خرس دارم میخورم کمکم کنید وزنم دو کیلو اضاف شده انقددددددد میلم ب غذا ...

سلام خدا نکنه عزیزم .‌‌‌‌‌‌حتما علتی داره

خودت زندگیت و بساز . یه زن مستقل و قوی از همه جذاب تره.         به هر چی می‌خوام میرسم 😍😍💪💪
@tata131089     امروز خگخ نیستی ؟ من اگه بتونم هستم اما بادووم و گردو نمی‌خورم  ا ...

نه امروز اصلا فکر نکنم رژیم باشم .واکسن زدم . ۴۰ دقیقه هم پیاده روی رفتم .‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌یه ساعت دیگه میرم تولد 

خودت زندگیت و بساز . یه زن مستقل و قوی از همه جذاب تره.         به هر چی می‌خوام میرسم 😍😍💪💪
عزیزم اشتهام خیلی کم شده نمیتونم زیاد چیزی بخورم همیناروهم زور میخورم

سعی کن تیکه تیکه بخوری مغزیجات بخوری کشمش خرما تا کالریت پر بشه

کمی که وزن کم کنی بدنت مقاومت میکنه بعد استپ میکنی

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
واي فاطمه چشمت روز بد نبينه ديروز واكسن زدم دسته لامصبم دردش خوب نميشه الان حس ميكنم از درون ميخاره ...

سینوفارم زدی؟

بابای منم زده بود شدیدا تا ۲۴ساعت خارش داشت تا پشت و کتفش

بچه ها من خاک برسرم شده مث خرس دارم میخورم کمکم کنید وزنم دو کیلو اضاف شده انقددددددد میلم ب غذا ...

وااااااییییی مریم

دختر اراده تو ببر بالا

زود شکل کلتو خوشگل کن

هر شب بیا گزارش بده

اومدی دهه نود دلت برا صد تنگ شده!!!!!!

ایششششش پیشم بودی میزدمت😡😐

اینهمه زحمت میکشی دو کیلو کم کنی راحت برگردوندی

@tata131089     امروز خگخ نیستی ؟ من اگه بتونم هستم اما بادووم و گردو نمی‌خورم  ا ...

نه امروز اصلا فکر نکنم رژیم باشم .واکسن زدم . ۴۰ دقیقه هم پیاده روی رفتم .‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌یه ساعت دیگه میرم تولد 

پس هر شب گزارش ميدم عشقم

عالی👏👏👏👏😃

چالش اب قبل غذا💧💧💧💙 سرگروه آبی 💙💙💙💙 مفتخر باشین که یه خانم بااراده در کنار شماست😁😃😍 مهر ماه 99 استارت زدم برای تناسب اندام💪 با وزن 89 🙄😑 اما....... تونستم با کمک راهنمایی های بامداد خمار و سرگروه های عزیییزم🤩 فروردین 1400 وزنمو به 66 برسونم💪 بعدم برای استراحت تثبیت رفتم😁 شهریور 1400 استارت میزنم کاهش وزن رو با وزن 69 تا به مطلوبم برسم حدودا 62💪😃😘 من میخوام پس میشه شمام بخواین تا بشه💪😊
2706