2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 982563 بازدید | 118822 پست
شاپرکی من اینستا ندارم باز نمیکنه میشه خودت بگی چجوری پختی🙏🙏🙏

طرز تهیه 

اول شهدو درست کن ،آب و شکرو بزار روی حرارت ملایم تا قوام بیاد....بعد گلاب و زعفرون و بریز یه جوش که زد جوهر لیمو و پودر هل رو بریز بزار کنار

مواد میانی من پسته رو آسیاب کردم چند تاشم نگینی ریز کردم گردو رو هم همینطور یکمم پودر هل زدم بعد اینا رو  با پودر قند مخلوط کردم کنار گذاشتم

خمیر ؛ تخم مرغ + روغن مایع و ماست  سرکه رو با همزن دستی بزن بعد آرد رو کم کم بهش اضافه کن تا خمیر جمع بشه...اصلا نباید ورز بدی ،وقتی به دستت نچسبید درشو بزار یک ساعت تو محیط استراحت کنه 

بعد از یک ساعت 12 تا چونه بگیر مساوی باشن

بعد نشاسته ذرت بپاش رو تخته و خمیرو با وردنه نازکه نازک کن خیلی نازک روی سطح خمیر میتونی کمی نشاسته ذرت بپاشی که نچسبه و نازک تر دربیاد

کف قالب دایره شکل (قطر 25 سانت ) رو با کمی کره چرب کن ... هر لایه خمیرو که باز کردی یک لایه کره بمال بعد لایه بعدی رو بزار تا 6 لایه بشه 

بعد مواد میانی رو ،روش بریز و فشرده کن با کف دست خوب فشرده کن بعد یکمی کره بریز روی مواد که به لایه های بعدی خمیر بچسبه

حالا شش لایه خمیر دیگه رو هم بزار روی مواد میانی ،حتما بین هر لایه کره مالی کن 

بعد برش بزن لوزی یا مربعی و بزارش داخل فر که از قبل گرم شده طبقه وسط درجه 180

بعد که روش کاملا برشته و طلایی شد شربتی که تقریبا سرد شده رو بریز روی باقلوای داغ بزار کاملا باقلوا خنک بشه بعد سلفون بکش بزار یخچال تا شربت حسابی با باقلوا مچ بشه 😘😘

برای روح مادرم فاتحه صلوات بفرست چون خیلی انگشتم خسته شد😁😁😉❤🙏🙏

آفرین عزیزم عالییییی بودی کاهشت مبارکککک وپایدار👏👏👏👏👏👏👏👏😘😍😍😍فقط عزیزم طبق تاپیک پیش برو۲ ...

خیلی ممنونم از شما که با حوصله برای تک تک بچه ها وقت میزارین

ممنوووونم  

وزن اولیه۶۷.وزن هدف ۶۰. وزن فعلی ۵۹ شدم.هوووراااااا  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نفهمیدم چی میگی اصلا🤭🤭 ورزشو تموم کن ببینم تو چی میگی من چی میگم😆😆

سلام خوبی عزیزم

سالادی ک گفتم خیلی خوبه قشنگ سیرت میکنه

قارچ، هویج، مویز، خیار، گوجه، کلم بروکلی، اگه هر کلم یا کاهو هم داشتی میتونی بزنی، بعد با یک ق چ عسل و کنجد تزیینش میکنی و نوش جان میکنی عالیه 

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
سلام عزیزم خیلی خوش امدی😍۲صفحه اوله همین تاپیک روبادقت بخون شروع کن سوالی داشتی سرگروهتوتگ کن بپرس ...

ممنون عزیزم 

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
2738
طرز تهیه  اول شهدو درست کن ،آب و شکرو بزار روی حرارت ملایم تا قوام بیاد....بعد گلاب و زعفرون و ...

دستت درد نکنه ببخشید تو زحمت افتادی دوتا فاتحه ودوتا صلوات واسه مادرت می‌فرستم عزیزم خدا رحمتش کنه😘😘😘

ببخشید پروانه جون مادرت مریض بودن فوت شدن؟آخه خیلی جوون بودن😔

سلام خوبی عزیزم سالادی ک گفتم خیلی خوبه قشنگ سیرت میکنه قارچ، هویج، مویز، خیار، گوجه، کلم بروکلی، ...

ممنون😍

خسته نباشی جواب پیام دیشبو الان میدی؟😂😂😂😂

صبحونه دادم بالا خگخ نگرفتم خیلی بدنم ضعیف شده رو پام نمیتونم وایسم

ممنون😍 خسته نباشی جواب پیام دیشبو الان میدی؟😂😂😂😂 صبحونه دادم بالا خگخ نگرفتم خیلی بدنم ضعیف ش ...

😂😂😂تازه یادم افتاد

نوش جونت گلم سلامتیت مهمتره خوب کاری کردی اب میوه تازه و مغزیجات رو بذار تو برنامت تا قوت بگیری 😘😘😘

من در حال مربای سیب درس کردنم بفرستم برا خاحر گلی😙😙

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
2706