2752
2734
عنوان

چرا دخترا فکر میکنن نی نی سایت فقط باید خانم ها باشن

| مشاهده متن کامل بحث + 1413 بازدید | 154 پست
سایت مخوصو خانم های باردار هست مسائل مربوط به خانما و زندگی شون مطرح میشه معمولا  چرا باید یه ...

جالبه و نظر شما هم محترم هست ☺️

من راجب این موضوع پست های قبلی جواب دادم اگه دوست داشتین میتونین بخونین☺️

همه مردا هم یه مدل نیستن که بعضی ها هم خاله زنک توشون پیدا میشه دیگه و این طبیعی هست به نظرم☺️

شما خیلی خوبید ☺️ نگاه روزانه من آنقدر با امثال شما طرف هستم تو مساعل کاری که امثال شما دیگه واقعا ب ...

ت اگ روزانه مشغول بودی ک لنگ ۲تا پیم نی‌نی سایت نبودی جم کن دور ورداشتی بچه سال

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین قبل تر بهت گفتیم اگه مردی درست رفتار کنه و  بدون تو کدوم تاپیک ها مجاز پست بذاره و درخوا ...

دوست دارم جامعه اطرافم و دیدگاهشون رو بهتر بشناسم و هدفم از ایجاد این تاپیک هم همین بود.

وگرنه صرف خواندن تاپیک ها و...باشه به درد من نمیخوره مساعلی که به من ربط ندارد .وگرنه بدون عضویت هم میشه اونا رو خوند.

دوست دارم جامعه اطرافم و دیدگاهشون رو بهتر بشناسم و هدفم از ایجاد این تاپیک هم همین بود. وگرنه صرف ...

مسائل*

دیگه جوابت و گرفتی قفل کن بحث نشه

مهدی جان باتو دراین مسیر می مانم/تاابد با غدیر می مانم♥من غدیری ام😍
2731
ت اگ روزانه مشغول بودی ک لنگ ۲تا پیم نی‌نی سایت نبودی جم کن دور ورداشتی بچه سال

تایم کاری من تموم شده و پنجشنبه جمعه من شنبه و یکشنبه هست  و مثل شما بیکار نیستم😂چون تو بازار مالی فعالیت دارم ،و تفریحیمم افزودن به تجربیاتم هست بزرگ سال☺️

تایم کاری من تموم شده و پنجشنبه جمعه من شنبه و یکشنبه هست  و مثل شما بیکار نیستم😂چون تو بازار ...

معلومه ک بیکار نیستی هولا ک بیکار نمی‌مونن 😂 بشین تا دختر بهت پا بده اینجا

یه مشت جمله کاملا بی ربط بهم رو وصل کردی به هم😐😐

تموم شد؟

تنها هسته گردو ایران  هستم ،هیچ گردویی هسته نداره و من یکی فقط اولین و آخرین هسته گردو هستم پسسسس این شما و این یگانه هسته گردو ایرااااان 😎😎💙
نمیدونم چرا ولی چون تا نماز نمیتونم بخوابم سرگرمیه خوبیه😂 بخاطر همون باز گذاشتم .🤦😂

سرگرمی😐😐😐

مهدی جان باتو دراین مسیر می مانم/تاابد با غدیر می مانم♥من غدیری ام😍
واهاایایییی اینا که درخاست دوستی میدن میام شخصی یا با کاربری زنونه میان پدصگگگگ

جالبه واقعا 🤦😂

خوب هر کسی یه هدفی داره از اینجا عضو شدن اونا هم حتما هدفشون اونه🤦😂

2706