2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 984264 بازدید | 118822 پست
سلام عزیزای دلم..خوبین؟خوشین؟ قرار بود من یک بهمن وزنم رو بگم... رفتم بهداشت...۸۰ بودم ...شدم ۷۵ ...

از کی شروع کردی چ تاریخی؟توی چ مدت ۵کیلو کم کردی گلم؟🥰آففففرین بهت 💋💋

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      
وااای ببخشید ساعت ۳شب بود خواب داشتم من 70کیلوام میخوام بشم۵۵ واقعا ببخشیدا😂😂😂😂😂😊😊

بعد اینکه من میخواستم سمیه۱۳۹۶@تگ کنم ولی تو لیست برام بالا نمیومد ابی نشد. الان چکار کنم؟ و اینکه برای گذاشتن پروفایل باید برم قسمت نی نی سایت من روی عکس پروفایل بزنم بعد دیگ عکسمو از داخل فایل های شخصی انتخاب کنم ولی وقتی میزنم رو عکس مینوسه تایید نشد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعد اینکه من میخواستم سمیه۱۳۹۶@تگ کنم ولی تو لیست برام بالا نمیومد ابی نشد. الان چکار کنم؟ و اینکه ب ...

چند ساعت طول می‌کشه تایید بشه وقتی میخوای تگ کنی عددارو انگلیسی بزن

@سمیه1396   عزیزم اوشون باشماکار دارن

2731
سلام گلم...گزارش روزانه نداشتی ک فست رو چطور بستی😏 چی خوردی ناقلا عالی بود.... هر روز خودتو وزن ...

سلام عزیزم

خوبی؟

آخه ترازوی خواهرم فعلا پیشم هست

هفته دیگه بهش میدم

صبحونه یه مقدار کم میوه خشک خوردم با سه تا پسته

ناهار رو ساعت ۴  خوردم ۲۰ گرم کوفته تبریزی و یک سیب زمینی با دو کف دست نون و یه عالمه سبزی

شام هم یه قاشق املت خوردم 

وزن اولیه۶۷.وزن هدف ۶۰. وزن فعلی ۵۹ شدم.هوووراااااا  
سلام عزیزم خوبی😍 میکم من پنج جلسه که تموم شد دیدم زیر بغل دیگه مو در نمیاد اصلا بعد گفت دیگه زیر ب ...

سلام عزيزم قربونت تو خوبي

من زير بغلمم ٧/٨ جلسه رفتم الان در نمياد عينه پرزه اگه درم بياد ازش بپرس شايد بايد بري باز

🥀🌈
عههههه منم ميخوام برم كجا ميري؟؟؟

عزیز من یک جا میرم توی خونس.

ولی از کارش خیلی راضی ام 

ینی دستگاهش روی من جواب داده.به اسم خانم سحر روشن

توی ستاری هست

اگر دوست داشتی بگو شمارشو بدم

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718
عههههه منم ميخوام برم كجا ميري؟؟؟

میدونی قیمت هاشم خیلی خوبه

بیکینی زیر بغل خط با سن روی هم ۹۰ تومنه

پاهاا کامل ۱۵۰...من تکه تکه رفتم.

اگر بخوایی فول بادی هم بری ۳۵۰ میگیره

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718
2706