2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 985100 بازدید | 118822 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

@زیتونپرورده    

سلام عزیزم من میخوام تو گروه تون باشم و رژیم ام شروع کنم ممنون میشم کمکم کنید 

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 

گزارش کالری من

وزن اولیه: ۶۷ و نیم

وزن امروز صبح: ۶۳ و دویست گرم

شروع رژیم : از ده آذر

قد: ۱۶۰

@nastalle    

@آسنات99    

دیروز فست بودم فقط ۵۰۲ کالری مصرف کردم

امروز توی برنامه ورزس و کم خوردن رو دارم

من یه زیبای خوش تیپم

وزن اولیه۶۷.وزن هدف ۶۰. وزن فعلی ۵۹ شدم.هوووراااااا  

@زیتونپرورده‍ 

قدم۱۶۴

وزنم ۶۲۸۰۰

وزن هدفم ۵۸ 

میزان کالری مصرفی ۱۱۰۰میخوردم 

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
سلام عزیزم نه فکر نمیکنم طبیعی باشه اونم با کاهش فقط یک کیلو  کم خونی یا مشکلات دیگه ای نداری ...

آره کالریمو کامل مصرف میکنم البته من امپرازول مصرف میکنم و همینطور فلوکستین و دوکسپین برا افسردگی الان دو سه روزه ویتامین مصرف میکنم و دوز قرصامو یکم کم کردم خداروشکر بهتر شدم

این نیز بگذرد...                                   
سلام عزیزم😍به به چه کردییییی کاهشت مبارککککک وپایدارعالی بودی👏👏👏👏👏😍🌼🌼💙💙💃💃💃💃💃💃

ممنونم سرگروهه گلم...😙😙

موهام باید سبز کنم؟یا مشکلی نداره آبی بمونه؟؟

❤🧡💛💚💙💜🤎🖤

سلام لطفا اگه میشه راهنماییم کنید.

قد ۱۶۰

وزن ۶۰

هدف ۵۳ الی ۵۴

اهل باشگاه هستم.

یه مدت بخاطر درسم نتونستم برم و به قولی پشتم باد خورد و وزن زیاد کردم. و به دلیل درگیری فکری که دارم تنهایی نمیتونم این همه وزن رو کم کنم. لطفا دوستان اگه میشه کمکم کنید.

برنج مصرفیم فقط برنج قهوه ای هست.

نون مصرفیم فقط نون تست جو دوسر

کار بدی که انجام میدم علاقه شدید به پفک و چیپس سرکه😋😋 و شیرینی و پیتزا هست.😔😔😔

چکار کنم اینارو قطع کنم؟؟؟

سلام عزیزم💙عالییییی بودی👏👏👏👏باریکلااااورزشکار💪💪🌼🌼🌼🌼نمازوروزه اتم پیشاپیش قبول باشه التماس ...

فدات گلم😍😘

گفتم روزشنبه روزه بگیرم اینجوری بهترمیتونم فست رورعایت کنم🤗اشکال نداره موقع افطاریه دفعه۵۰۰روپرکنم؟شایدم کمترشدالبته،همینجوری میپرسم

ممنون ازراهنماییات سرگروه مهربونم😗

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
گزارش کالری من وزن اولیه: ۶۷ و نیم وزن امروز صبح: ۶۳ و دویست گرم شروع رژیم : از ده آذر قد: ۱۶۰ ...

سلام گلم...گزارش روزانه نداشتی ک فست رو چطور بستی😏

چی خوردی ناقلا

عالی بود....

هر روز خودتو وزن میکنی ...اخه وزن کشی فقط یکشنبه هاس

2706