2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 984156 بازدید | 118822 پست
شاپرکی من اینستا ندارم باز نمیکنه میشه خودت بگی چجوری پختی🙏🙏🙏

مواد خمیرش : یک ق سوپ خوری سرکه سفید ، 250 تا 300 گرم آرد ،یک هشتم ق چ خوری نمک ،یک عدد تخم مرغ ،یک سوم پیمانه روغن مایع ،دو سوم پیمانه ماست شیرین و سفت ،بکینگ پودر یک ق س خوری سر خالی(8گرم)،نشاسته ی ذرت برای باز کردن خمیر مقداری

کره 100 گرم لازم داریم برای مالیدن روی هر لایه خمیر

مواد میانی باقلوا ؛ 100 گرم مغز گردو یا هر مغزی که دوست داری من پسته گردو زدم ،پودر قند سه ق غذا خوری سر پر 

مواد شهد؛ شکر یک و نیم پیمانه ،آب یک پیمانه ،پودر هل نصف ق چ خوری ،گلاب دو ق غ خوری،زعفران دم شده یک ق غ خوری ،جوهر لیمو نوک ق چای خوری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

كندلا دستگاهش جديد تره قوي تره زودتر جواب ميده دردشم خيلي خيلي كمه من جلسه اول كه رفتم دو سه تا دون ...

بسلامتی 

من میخوام از دوماه دیگه پاهامو شروع کنم.ولی میگن درد الکس برای پا زیاده

میترسم

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718
2731
خدانکنه عزیزم😘خیلی هم عالیه😍ایرادنداره 

سلام عزیزم من اینجا پست گذاشتم هنوز جواب ندادن ،تازه می خوام شروع کنم

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
ممنونم سرگروهه گلم...😙😙 موهام باید سبز کنم؟یا مشکلی نداره آبی بمونه؟؟

قربونت 😘وایییببییی مبارککککککه صعودکردی موهای قشنگت روسبزکن موفق باشی👏👏👏👏👏👏😍😍😍💙💙.   @زیتونپرورده     گلم دختره بااراده ام سبزشدن😍

بچه ها بنظرتون من چرا خیلی کم کم وزن کم میکنم الان تو یه هفته فقط ۴۰۰ گرم کم کردم بعضیا هفته ای تا یک و نیم هم کم میکنن حداقل نیم کیلو هم نبوده دلم خوش باشه روزی ۳۰۰ تا هم باورزش میسوزونم

گزارش کالری من وزن اولیه: ۶۷ و نیم وزن امروز صبح: ۶۳ و دویست گرم شروع رژیم : از ده آذر قد: ۱۶۰ ...

آفرین عزیزم عالییییی بودی کاهشت مبارکککک وپایدار👏👏👏👏👏👏👏👏😘😍😍😍فقط عزیزم طبق تاپیک پیش برو۲صفحه اول روبادقت بخون💙💙💙💙

سلام عزیزم من اینجا پست گذاشتم هنوز جواب ندادن ،تازه می خوام شروع کنم

سلام عزیزم خیلی خوش امدی😍۲صفحه اوله همین تاپیک روبادقت بخون شروع کن سوالی داشتی سرگروهتوتگ کن بپرس موفق باشی💪💙💙🌼🌼

2706