2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 982054 بازدید | 118822 پست
سلام بچه ها ببخشید خیلی معذرت میخوام من دیشب حالت تهوع داشتم و حالم بهم خورد و‌هرچی واسه شام و میا ...

نه حساب نکن ولی بجای کالریش هم چیزی نخور دیگه

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
ژوانای گلم خیلی عالیه آفرین بهت تبریک میگم اومدی تو ۶۹😍 کاش منم از شر این ۷۰ خلاص شم😂 وزن او ...

مرسی فداتشم انشالله توهم ۷۰ رو رد میکنی 

هرچند بنظرم الانم قیافه ت قشنگه چون ماشالله قد بلندی تو 

من خیلی کوتاهم ۱۶۰م😐

شروع از گروه زرد💛🐥صعود به گروه نارنجی 💪💪💪و بلاخره صعود به گروه آبی💙💙💙وزن شروع۸۰کیلوگرم البته خودمونیم ۸۲ بودم وچون مدتی بود وزن نکرده بودم نفهمیده بودم 😥😥😥هدف اول ۷۷(این یه دونه قفل رو با کمک فندق فسقلی عزیزم بازکردم خیلی ممنونم ازش عشقه منه)🔓هدف دوم ۷۲🔓هدف سوم ۶۷🔒وزن هدف۶۲کیلوگرم❤وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ قد ۱۶۰❤من مطمئنم که این بار موفق میشم💪💪💪💪باآرزوی سلامتی برای نازنین جون سرگروه نارنجی لطفا برای سلامتیش دعا کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام قندعسل😍😍😍❤❤❤❤ خوبی؟ خونه زندگی روبراه شد؟

سلام عشقم قربونت😘♥️ 

اره اونکه همون چند روز که شمال بودیم درستش کردیم برگشتیم فقط کابینتش مونده که چون نمیشد اونجا بمونیم مونده عید یا هر وقت که محدودیت ها تموم شد و رفتیم بدیم درستش کنن 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
پس کی میخوای الان وقتشه دیگه. الانم باردار باشی اختلاف سنیشون میشه ۹سال. وزنتم که کم کردی پس وقتشه ...

😒میزنمتا

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
2742
سلام الهه جون😘😘😘خوبی؟ پیام تو خصوصی برات نمیومد ،دوباره درخاست دادم.اونو بیزحمت قبول کن

سلام عشقم چشم 😘♥️

قربونت عشقم.به پای شما که نمی رسم شما ماشالا بیشتر راه و رفتی. #تو.بهترینی ‍ 

مرسی مندا بیا این هفته حواست ب من باشه منم کاهش داشته باشم🙁🙁

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
مرسی خودمم خیلی خوشحالم😘😘 خداکنه همینطورپیش برم مرسی ازشمابرای تاپیک که انقدرانگیزه میدین به بچه ...

♥️♥️

2738

@137422   راستشو بگووووو چطور انقد وزن کم کردی تو ی هفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بگو بگو🥳🥳🥳🥳😂😂😂😂😂

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
فدات عزیزم😍😍😍 واسه شماهم مبارکه.الهی همیشه شادو خوشبخت باشید. شوهر من که ۹۰درصد ۲تا یکی میکنه😡 ...

فدات عزیزم😍😍😍

شک نکن مال منم همینکارو میکنه😂😂 واسه دلخوشی خودم غیر از این حالتو تصور میکنم😂😂😂

به حکمتش دل بسپار 🌿
@137422   راستشو بگووووو چطور انقد وزن کم کردی تو ی هفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بگو بگو🥳🥳🥳🥳😂😂😂😂😂

تبریک میگم عزیزم🥳🥳🥳🥳🥳عالی بودی،جون من ایندفعه تا رسیدن به هدف شل نشو و حامله هم نشو😅😭😭🙏🙏🙏🙏🙏

2706