2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 983182 بازدید | 118822 پست
سلام خوبی تو خونه این ورزش ها رو انجام میدی من میخوام بالاتنه ام کوچیک تر بشه چکار کنم

سلام گلم اره تو خونه انجام میدم

برا سینه پرس سینه میزنم و بالا سینه، اگه وسیله نداری حرکات سینه رو از رو اپ انجام بده عالیه، شنای دیوارم عالیه، 

برا کمر باریک شدنتم چالش چوب رو انجام بده اونم خیلی موثره، پشت کمرت چربی داری، من خیلی چربی داشتم ینی یه خط عمیق زیر کش سوتینم میوفتاد الان صاف صاف شده کمرم حرکات زیر بغل رو انجام دادم با وسیله ، بازم اگه وسیله نداری حرکات پشت رو با اپ انجام بده اونام عالیه

برا پهلو هم با اپ کار کردم خیلی خوبه

بازو هم با وسیله جلو بازو پشت بازو کار کردم، بازم اگه وسیله نداری با اپ قسمت بازو رو انجام بده خیلی خوبه👏

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگم آیناز این ورزش هایی که گفتی هر دفعه که انجام میدی چقد طول میکشه؟؟ من هرروز نیم ساعت حلقه میرم ...

فاطمه جونم من اوایل از 20 مین شرو کردم ولی الان 1 ساعت تا 1 ساعت و ربع طول میکشه بین هر حرکت استراحت میکنم 25 تا 50 ثانیه 

بنظرم تو هم حلقه رو 3 تا 10 مین برو که بینش استراحت کنی که بدنت برا قدرتیا کم نیاره قدرتیا هم بین هر حرکت بخودت استراحت بده ابم بخور

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
2731
سلام بچه ها ببخشید خیلی معذرت میخوام من دیشب حالت تهوع داشتم و حالم بهم خورد و‌هرچی واسه شام و میا ...

ن دیگه وقتی همه چیز برگشته بیرون 

ایشالله ک بهتر بشی

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718
فاطمه جونم من اوایل از 20 مین شرو کردم ولی الان 1 ساعت تا 1 ساعت و ربع طول میکشه بین هر حرکت استراحت ...

استراحت میدم ۵مین حلقه میرم یه مین استراحت ولی از امروز 

حلقه ۲۰دیقه میرم قدرتی ۴۰ دقیقه واسه زیرشکمم کدوم حرکت خوبه؟

سلوم سلوم 

گفتم تا بیکارم ی گزارشی بدم و برم

ناشتا اب و سرکه سیب

صبحانه نیم برش نون جو و نصف ق کره بادام زمینی و دوخرما و دمنوش به دارچین

م و دوکیوی ی سیب دو تا ساقه طلایی

ناهار آش ترخینه که کالریشو نمیدونستم 250زدم مث اش رشته با ی کف نون سنگک

م و سیب  2کیوی پرتقال

شام کشک بادمجان2ق. 5ق برنج بدون روغن. خورش کرفس 100گرم.سالاد فصل و3ق ماست کم چرب

کالری 1280 دقیقا عین مجازم

@سمیه1396    

خدایا آینده پسرامو به دستای مهربونت سپردم.صعود به گروه نارنجی ها.وزن اولیه تاریخ اول دی۷۶⛹️‍♂️وزن تاریخ ۲۰دی۷۳/۶۰۰💃  وزن تاریخ ۴ بهمن ۷۱/۵۰۰💃هدف اول ۷۰ هدف دوم۶۵ هدف آخر۶۰ ممنونم از همه همراهان خوب و پرانرژی تاپیک بامدادخمارعزیزم وهمه سرگروهای مهربون و دلسوز😍
2740
ن دیگه وقتی همه چیز برگشته بیرون  ایشالله ک بهتر بشی

عاخه بعدش احساس گرسنگی نداشتم

ولی خب هرچی خوردم برگشت بیرون😕

یعنی نباید حساب کنم کالریشو؟؟؟

I'm not just a pretty girl...l'm a daughter and a sister...3 month later they will call me Dr
سلام ميشه منو عضم كنيد ؟🌹

سلام عزیزم بله حتما 

توضیحات دوصفحه اول رو بخون و شروع کن 🌸

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
@بامدادخمار     سلام  من اضافه وزن ندارم اما میخوام یه کم وزنمو کمتر کنم ال ...

سلام عزیزم بله باید رژیم بگیری و در کنارش ورزش هم داشته باشی مخصوصا ورزش قدرتی 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
واقعا  تو چقد منو درک میکنی الهه  ممنونم ازت🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

😂😂

آها ممنونم💜💜 قدرتی مثل بدنسازی ؟ و اینکه میتونم پیاده روی رو همون یه ساعت داشته باشم و ۴۵ مین هم ...

بله عزیزم 

اره میشه 

سلام

بچه ها ببخشید خیلی معذرت میخوام

من دیشب حالت تهوع داشتم و حالم بهم خورد و‌هرچی واسه شام و میان وعده قبلش خورده بودم رو بالا آوردم

کالریشو باید حساب کنم؟

به محض اینکه غذام تموم حالم بهم خورد🤦

ببخشید مثل اینکه جواب سوال من رو‌کسی نمیدونه

میشه خودتون جواب بدین لطفا🥰 @بامدادخمار    

I'm not just a pretty girl...l'm a daughter and a sister...3 month later they will call me Dr
2706