2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 985519 بازدید | 118822 پست
نون خامه ای  اونم ۲ بار⛏⛏⛏⛏😐 مابقی خوب بودی👌 ورزش قدرتی هم برو که سایزت خوب کم بشه ...

من تمااااآاااااااااام چالشایی ک گذاشتیو انجام میدم هم ورزشیاا هم اونایی ک مال غذان مث اب قبل غذا و ... 

واقعن تغییر رو حس میکنم ت بشقاب میوه خوری با قاشق چنگال کوچیکا غذا میخورم خیلی باحاله😅😂 ولی واقعن منی ک هر روز رو باید برنج میخوردم اونمم پر پر بشقابم تا سیر میشدم ولی الان با این روشی ک گفتی انجام میدم احساس سیری میکنم خیلی عالین چالشا 👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻💋💋💋💋💋💋💋

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇
من تمااااآاااااااااام چالشایی ک گذاشتیو انجام میدم هم ورزشیاا هم اونایی ک مال غذان مث اب قبل غذا و . ...

من هنوز توشوک عکس دیروزم🤤🤤🤤

اصلا به وزنت نمیخوره صورتت😍

از ماسک وکرم دور چشم واین جور چیزا استفاده کن صورتت لاغر نشه چون همینجوریش استخونیه بعدا بد نشه. صورت من خیلی تپل بودالان که زیاد لاغرشدم زیرچشمام گود شده😪😪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا خرابش کردی

دامنش طبقه ایی بود زسر ساز داشت منم اومدم به مدل زیر ساز جدید دامنشو درست کنم کلا خراب شد

حالام کامل مدل دامنشو عوض کردم میخوام با تور براش کار کنم

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718
خوش بگذره عزیزم😍😍

فدات عزیزم

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718
😂😂😂😂😂😂 اگه فک میکردن ریجیم نیستی، عوض پیتزا نیمرو میدادن 😂😂😂😂 خوب شد از روزای قبلش کالری ک ...

اره واقعا

شوهرم ک میگه خیلی لاغر شدی💃💃💃💃

فک کنم سایزم کم شده 

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

چرا گزارش نمیدین دختراااااااا

من سرم شلوغ بود؛ شما  چرااااااا😥

@آلاهیدا     @گلعنبر   @هستی697   @74parisa    

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

سلام

بچه ها ببخشید خیلی معذرت میخوام

من دیشب حالت تهوع داشتم و حالم بهم خورد و‌هرچی واسه شام و میان وعده قبلش خورده بودم رو بالا آوردم

کالریشو باید حساب کنم؟

به محض اینکه غذام تموم حالم بهم خورد🤦

I'm not just a pretty girl...l'm a daughter and a sister...3 month later they will call me Dr
سلااااام خوبی خوشی کجایی والا من چون کسی گزارش نمیده انگیزه واسه گزارش ندارم☹ الاهیدام وقت نمیکنه بی ...

من یکی دو روز اول پری مریض میشم کلا رژیم رو می زارم کنار ولی از امروز گزارش میدم فقط به تو و آلاهیدا بقیه انگار کلا نمیان بیا سه تایی شروع کنیم گزارش رو مگه دوستای دیگه ای واسه گزارش نداشتی؟ اونا هم گزارش دادن رو ترک کردن؟

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪
منم کم پیدام کلا در طول هفته کم پیدام  آخر هفته آفتابی میشم 😅😅😅😅😅

😂😂😂همین طور کم پیدا ادامه بده ولی فقط شبها برای یه گزارش برای من و نگین پیدا شو سه تایی با اراده ادامه بدیم میخوام زود به دهه ۸۰ صعود کنم 💪

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪
چرا گزارش نمیدین دختراااااااا من سرم شلوغ بود؛ شما  چرااااااا😥 @آلاهیدا     @گل ...

واییی وایی منو نگو ک کلا سرم شلوغه اصلا نمیتونم گوشی دست بگیرم وسایت بیام🤦🏻‍♀️ هی پشت سرهم کارو کار 😑

2706