2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 985129 بازدید | 118822 پست
سلام عزیزم معضو جدیدم گروه اب تو هم که گروه ابی هستی میشه ازت سوال بپرسم؟

بله خانم گل خیلی خوش اومدی🤗🤗🤗🤗

بفرما در خدمتم 

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718
چاییت چی شدم دم کردی؟ من چایم امادست بفرما☕ و اما سنگ بزرگ...عزیز ماهمه کاری کردیم خونه بخریم.ی ...

چایی منم آمادست😉

باز خدارو شکر زمین خریدین.شهرستان میری خونه کی؟

راستی زهرا مگه شوهرت کورد نیست چرا مشهد زندگی میکنه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها کجایین ندیدمتوون تو غارین😂😂😂 @فندق_فسقلی     @زیتونپرورده     ...

سلااام سپیده

من دیدمتون

داشتی با گودی تو بازار میچرخیدین واسه امشب تو غارت ، تنقلی میخریدین 😁😁😁😁😁

ازت عسک هم گرفتیوم 📸📸📸📸

اینا

👫👫👫👫🛒🛒🛒🛒☕☕☕☕☕🍪🍪🍪🍪

اون قهوه اس که برا بیدار موندن تا دیییییییروخت خریدی

یه روز رمانتیک یه پایان پر از عبادت میخواااد 😅😅😅😅

سلوووووم خاحرای خیشگلم 😊😊 به عنوان دیوانسالار فرهنگستان ادب و هنر دربار، بر خود لازم دیدم نکاتی رو متذکر بشم.  زین پس به جای واجگان منحوس  " من اراده ندارم"  و  "انگوزه ندارم"  از واجگان   "چاقی بی ادب است"   استفاده میکنیم.  ینی چی که اراده ندارم؟؟؟ مگه دست خودشه؟؟؟  اگه ۳۲۶ نفر تو تاپیک قبل کم کردن پس ما میتونیم ۳۲۷ مین نفر باشیم... اگه بازم ازین حرفا بشنوم میکوشتونمتون 😁😁😁🔫🔫🔫🔫    ضمنا انگوزه هم خواستین ،  بچه های اینجا  همچی بهتون انگوزه میدن  که از خوشی برین بالا با برف سال بعد بیاین پایین ... اونم مانکن و خوشتیپ 😉😉😉      ذمنن (  همون ضمنا بابا! چرا به جزییات توجه میکنی؟ برو اصل مطلبو بوخون  )   میگفتم ... ذمنن اینجا "من مرد تهنای شبم" نداریم ...  اینقد بروبچز اینجا باحاااااالن که نگووووو 😍😍😍😍😘😘😘😘😘    آخرین متلب :  من اصلا نمیدونم غار و عبادت و گونی برنج چی هسدن ... به جان خاله قورباخه راستشو میگم 😁😁😁 از اینکه کلمات زوبای منو خوندین مچکرم 😘😘😘😘😘😘   الهه بیا دیوونه سالارتو اخراااج کن 😁😁😁😁                 گام ۱: زیر ۱۰۰: ۱۰۵/۸ ---> ۹۸/۵ .... گام ۲: برسم ۹۴ که برم بنفش.   دیاناجون عشخی ❤❤❤  هدف: فعلا ۶۹... که سنگ بزرگ ورندارم. ولی به قول الهه آخرش به زیر ۶۰ راضی میشم 😉😉😉
وااای تو خطرناکی😂😂😂

زورم به تمبیه مدل تو نمیرسه 🙈🙈🙈🙈

سلوووووم خاحرای خیشگلم 😊😊 به عنوان دیوانسالار فرهنگستان ادب و هنر دربار، بر خود لازم دیدم نکاتی رو متذکر بشم.  زین پس به جای واجگان منحوس  " من اراده ندارم"  و  "انگوزه ندارم"  از واجگان   "چاقی بی ادب است"   استفاده میکنیم.  ینی چی که اراده ندارم؟؟؟ مگه دست خودشه؟؟؟  اگه ۳۲۶ نفر تو تاپیک قبل کم کردن پس ما میتونیم ۳۲۷ مین نفر باشیم... اگه بازم ازین حرفا بشنوم میکوشتونمتون 😁😁😁🔫🔫🔫🔫    ضمنا انگوزه هم خواستین ،  بچه های اینجا  همچی بهتون انگوزه میدن  که از خوشی برین بالا با برف سال بعد بیاین پایین ... اونم مانکن و خوشتیپ 😉😉😉      ذمنن (  همون ضمنا بابا! چرا به جزییات توجه میکنی؟ برو اصل مطلبو بوخون  )   میگفتم ... ذمنن اینجا "من مرد تهنای شبم" نداریم ...  اینقد بروبچز اینجا باحاااااالن که نگووووو 😍😍😍😍😘😘😘😘😘    آخرین متلب :  من اصلا نمیدونم غار و عبادت و گونی برنج چی هسدن ... به جان خاله قورباخه راستشو میگم 😁😁😁 از اینکه کلمات زوبای منو خوندین مچکرم 😘😘😘😘😘😘   الهه بیا دیوونه سالارتو اخراااج کن 😁😁😁😁                 گام ۱: زیر ۱۰۰: ۱۰۵/۸ ---> ۹۸/۵ .... گام ۲: برسم ۹۴ که برم بنفش.   دیاناجون عشخی ❤❤❤  هدف: فعلا ۶۹... که سنگ بزرگ ورندارم. ولی به قول الهه آخرش به زیر ۶۰ راضی میشم 😉😉😉
مهم کمرشه بابا اگه کامیون واژگون بشه کمرش بازم آسیب میبینه همون لاستیک عالیه😂😂😂😂😂

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

عزیزم پیاده روی به تنهایی تو مدت زیاد باعث میشه متابولیسمت بیاد پایین البته برای هوازی خیلی ورزش خوب ...

آها ممنونم💜💜

قدرتی مثل بدنسازی ؟

و اینکه میتونم پیاده روی رو همون یه ساعت داشته باشم و ۴۵ مین هم قدرتی کار کنم؟

میشه واسه رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستی مهربونم؟💙آخه دعای شما مهربونا همیشه میگیره💎😃🙂اگه به قرآن اعتقاد ندارین بزنین روی این متن
بله خانم گل خیلی خوش اومدی🤗🤗🤗🤗 بفرما در خدمتم 

مرسی عزیزم 

میگم من الان78 هستم برا کالری شماری که ضرب 20کردم ومنهای200شد کالریم1300برحسب این کالری تا اخر بخورم یا هر هفته باید حساب کنم مثلان الان که 78هستم هفته دیگه اگه بشم مثلا75باید دوباره ضربدر وحساب کنم یا همن 1300کالری تا اخر مصرف کنم

من سرکارم مریم غروب هم که امتحان بچه و ناهار و شام فردا دیگه فرصت غار مار نمیمونه برام تو چقد ...

خسته نباشی خانمی عزیز❤❤❤❤

به قول پسرم اَی چلچ(کلک)😂😂😂😂به نظرت منکه اینقذه خوبم.

کلکی در کاره😂😂

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
🤣🤣🤣🤣🤣🤣نخیر دوروزه پری تموم شده

از دستم در رفتی

وگرنه حالا حالاها ول کن نبودم 😅😅😅😅

من طفلی خوبه برا همه چیزای بیتلبیتی اسم جدید گذاشتم که هیشکی ناراحت نشه خلاقیتم بالا بوده 😂😂😂😂

😂😂😂😂😂😂😂

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
والا بخدا😂😂😂😂😂گودی منم همینو میگه.😂😂😂😂

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 خودت بگو، گودی ای که تو زلزله هم بیخیال نمیشه ، روزای خوش و خرم هفته بیخیال میشه؟؟؟ 

مهمترین مشکلی که موقع رژیم داریم اون لحظه ی وسوسه شدنه  یک لحظه وسوسه میشی ک بخوریش ولی پا بذا ...

مرسی از انگیزتون😍😍چشم این کارو میکنم❤

میشه واسه رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستی مهربونم؟💙آخه دعای شما مهربونا همیشه میگیره💎😃🙂اگه به قرآن اعتقاد ندارین بزنین روی این متن
راست میگی ۴ هزاری یا ۴ ملیونی 🙆‍♀️

4 میلیونی میگفت شش ماهه دارم پول جمع میکنم برای خریدش ،آخه حقیقتا من ادکلنام زیر پونصد تومن بوده ولی یه بار تو حرفام شنیده که ادکلن مارک دوست دارم رفته خریده شوهر من یه اخلاقی که داره اینه که یا چیزیو نخر یا اگه خریدی خوبشو بخر ...منم مخالفم با این حرفش😁😁

واسه همونه ما چند سال یکبار لوازم برای خونه می خریم 😳چون اجازه نمیده مثلا مبل چهار پنج تومنی بیاد تو خونه الانم بشدت مبل نیاز داریم قبلیا کم کم جیرجیرشون دراومده😕

چایی منم آمادست😉 باز خدارو شکر زمین خریدین.شهرستان میری خونه کی؟ راستی زهرا مگه شوهرت کورد نیست چ ...

شهرستان خونه مادرشوهرم.

اره گلم همسری کورده...من خودم مشهدی هستم.

فقط دوتا از خانواده شوهرم و مادر شوهرم شیروان ماله بجنورده

اونجا زندگی میکنن

ما بقی اومدن مشهد

همسر منم ۱۰ سال قبل ازدواجمون اومده مشهد با برادرش کار میکنه

البته خونه مجردی داشته 🤫

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718
2706