2752
2734
عنوان

بحث کردم با نامزدم بخاطر خواهرش

519 بازدید | 23 پست

خواهرشوهر کوچیکم از روز اول خودشو نشون داد

بار اول ک برا خواستگاری اومدن خونمون گفت ما هممون به زن فلانی( شوهرم) حسودی میکنیم چون همه چیز براش امادس زندگی عالی داره

و از اون ب بعد تا الان دنبال ازار دادن من بوده

از تمام جاریام عکس میذاره استوری تگشون میکنه جز من

پیج کاری تمام اشناها رو تگ میکنه جز من

به هیچ عنوان نمیخواستم برا تولدش کاری بکنم

برا ی نفر دیگه کیک پختم میزبان زنگ زد ک بیاید خواهرشوهرو دعوت کنیم سوپرایز بشه تولدشه

هر کس دیروز براش کیک گرفته بود و استوری کرد جز من

شوهرم قبلا ی ازدواج ناموفق داشته تو عقد جدا شدن

فامیلن هر روز با دختره استوری میذاره ی ذره ک به اون توجه داره ب من نداره

دائم کارای منو پایین میاره 

فلانی اینجوریه تو حرفه ای نیستی

من از فلان چیز خوشم نیومد تو جمع معمولا اینجوریه

امروز واقعا خسته شدم ب شوهرم گفتم من دیگه رابطه ای ب خواهرت ندارم تموم شد 

هر چی خوبی میکنم بدتر میشه

ب زندگیه من حسادت داره

شوهرمم ادای سر درد در اورد گفت تو خودت منفی فکر میکنی و بهونه اورد

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

هی توام عین من سیاست نداری میری میگی نباید بگیم در اصل تو ام باید خواهرشوعرت نادیده بگیری واصلا برات مهم نباشه وعین خودش رفتار کنی

عشق مامانی زودتر بیا مامان و بابا بیصبرانه منتظرتن🥰😍

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خواهر شوهرت رو آنفالو کن ارتباط هم کم کن  نیاز نیس با شوهرت حرف بزنی در موردش

زشت نیس انفالو کنم؟

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

عزیزم خواهر شوهر سر جهازی شوهر نیست وجودش اهمیتی نداره بیشترین حضورش زمان عقده بعدش دیگه شاید گهگاهی هم رو ببینید سعی کن نسبت به کاراش حساس نباشی این آدمو نادیده بگیر  گلگی نکن سعی کم بفهمه اصلا نمیبینیش میشینه سر جاش 

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
حرفت ب شوهرت اشتباه تمام راهتوباخاهره جداکن چیکارشوهرت داری بهش میگی

اخه شوهرم ب زور میخواد منو ب خانوادش نزدیک کنه

هیچ وقت رابطه رو قطع نکن اصلانم واکنش نشون نده بع کاراش مگه اون کیه ک بخواد تورو تگ کنه یا نکنه به خودت ارزش بده  اگه تگتم کرد بهش بگو پیج منو رو استوریات تگ نکن خوشم نمیاد یع جوری وانمود کن ک برات مهم نیس استوریاش یا تگ نکردنش تنها کاری ک میتونی بکنی اینکه بی محلی کنی بهش نادیده بگیریش وقتی میری خونشون یه جوری وانمود کن ک اصلا انگار تو اون فضا نیس یا وقتی میاد خونت با بقیه گرم بگیر یه جور نامحسوس اونو نادیده بگیر اگه میخوای کسیو نادیده بگیری یکی از راهاش اینکه ک ارتباط چشمی رو ازش بگیری اصلا نگاش نکن موقع حرف زدن به در و دیوار نگا کن ولی به اون نگا نکن اجازه نده نقطه ضعفاتو بفهمه یا بدونه ک تو رو اون خانوم ک همسر سابق شوهرت بوده حساسی هر استوری ام گذاشت اصلا باز نکن استوریاشو چ لزومی داره تو استوری اونو باز کنی نمیخواد انفالوشم بکنی فقد به پستاشو استوریاش واکنش نشون نده به هیچ وجه در کل هر حرفی زد یا هرکاری کرد واکنش نشون نده بی احترامی نکن بهش ولی ارزشی براش قائل نشو نادیدش بگیر همیشه

اخه شوهرم ب زور میخواد منو ب خانوادش نزدیک کنه

رفت و امدتو کم کن با شوهرت توافق کن هفته ای یه مرتبه برید خونه مادر اون هفته ای یع بارم خونه مادر خودت یه شام بخور برگرد اینجوری عادتش بده

2706