2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 983182 بازدید | 118822 پست
@3ilent ‍ سلام عزیزم خوبی بیا گزارش 👇👇👇👇 وزن شروع۸۲ وزن هفته ی قبل تر۷۰.۵۰۰ وزن هفته ی قبل🎈 ...

ژوانای گلم خیلی عالیه آفرین

بهت تبریک میگم اومدی تو ۶۹😍

کاش منم از شر این ۷۰ خلاص شم😂

وزن اولیه: ۱۱۰

وزن شروع: ۸۰،۱۰۰

وزن هفته ی قبل: ۷۸،۴۰۰

وزن این هفته: ۷۷،۵۰۰

وزن هدف: ۶۵

قد: ۱۷۵

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم افرین عالیه 😍👌👏🏼♥️

مرسی خودمم خیلی خوشحالم😘😘 خداکنه همینطورپیش برم

مرسی ازشمابرای تاپیک که انقدرانگیزه میدین به بچه ها🌹🌹

بِحقّ الحُسَین                                                                                اللهم عجِل الولیکَ الفرج                                                                  🖤🖤🖤🖤🖤                                                                            دعای من درروضه                                                               اباعبدالله الحسین علیه السلام                                                                                                                                            فقط ظهورامام زمانم
خداروشکر که خوبید ما هم خوبیم ممنون اووووووو اصلا یه وضعی، اصلا نمیشینه😂😂😂 هر وقت صداش نیاد یع ...

عززززززیزم😂😂😂😂

دقیقا😍

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
2731
سلام‌گلم🌸 واوو عجب کاهشی🤩🤩🤩🤩🤩 افرین...همینجوری‌با قدرت پیش برو💪💪💪💪💪💪💪💪

مرسی عزیز دلم🧡🧡

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....
@abremaman     سمیرا نگو من نمیخوام الان🤕🤕🤕🤕 زعفران میخورم برم خونه😒😒😒

پس کی میخوای الان وقتشه دیگه.

الانم باردار باشی اختلاف سنیشون میشه ۹سال.

وزنتم که کم کردی پس وقتشه😁😁

سلام 🤗 خوبین دخترا😚 من یکم ماه پری میشم، فک کنم موثر بوده رو وزنم، البته دیشب ته دیگ ماکارونی خو ...

قربونت عشقم.به پای شما که نمی رسم شما ماشالا بیشتر راه و رفتی.

#تو.بهترینی‍ 

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....
2740
سلام مریم جون.. وااای چه عالی کم کردی..یادمه چالشهای قبلی شمارو دیدم میومدی باز زود ناامید میشدی ول ...

سلااام عزیزم😍🌹

قربونت.مرسی از انرژی مثبتی ک دادی بهم

خیییییییییییییلی ممنون.حالم جا اومد🤩🤩🤩🤩

اره واقعا دیگ اینسری با قدرت اومدم.عقب هم نمیکشم🥳🥳🥳🥳😍😍😍😍😍

تا وزن ۷۰ نگیریم

آروم نمیگیریم😅😅😅😅(با تریپ شعار بخون)

مرگ بر امریکا✊

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
وووااااای پیشاپیش مبااااااارکه😍😍😍😍😍 من 95  عقدم 94 اسفندماه

فدات عزیزم😍😍😍

واسه شماهم مبارکه.الهی همیشه شادو خوشبخت باشید.

شوهر من که ۹۰درصد ۲تا یکی میکنه😡😡😡

دیگه تا هدفت چیزی نمونده،زیاد سخت نگیر،۵۰۰ هم بگیری کافیه

آره امروز یه برنامه ای چیدم نپرس😂😂😂

کیک ،اش رشته،پلو خورشت 😂😂البته از محترم نمی‌زنم بالا از همشون کم میخورم دختر خوبیم😉ایشالله دوهفته دیگه تو بغلتم😘😘😘

[QUOTE=172968498]وااااای خوندم چی شده چقدر ناراحت شدم...واقعا سخته..اونم تو این سرما...با بچه....میفهمم چی ک

قربونت عشقم 😘😘♥️♥️ 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
سلام من چندروز پیش از یه پزشک شنیدم که فعلا که هوا آلودس حتی تو خونه ورزش نکنید.بدن به اکسیزن بیشتر ...

عزیزم بخوای اینجوری حساب کنی الودگی همیشه هست پس کلا باید بیخیال ورزش بشی دیگه 

رژیمم که برای کرونا خوب نیست پس کلا بیخیال شو بخور و بخواب 😂😂

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
@بامدادخمار ‍ سلام عزیزم من میخام به صورت خاموش باهاتون پیش بیام  حساب کردم کالری که روزانه ...

سلام عزیزم با ۹۰۰ بدنت میره تو فاز قحطی و هر چی بخوری جذب میکنه و استوپ میشی اول یکهفته رژیم شوک صفحه اول رو بگیر بعد با کالری درست شروع کن 

2706