2752
2734
عنوان

مرمری ام😁بلاخره تونستم............❤

| مشاهده متن کامل بحث + 5649 بازدید | 125 پست
اره عزیزم اگر خوب ناخنهای پای مرغ بریده بشه وتمیز شسته وپخته بشه اصلا هم غیر بهداشتی نیست.ما بچه که ...

چجوری تمیزش کنم و بپزم نحوه پختشو برام بنویس

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
مرمری جان راستی پسر بزرگت به سلامتی الرژی زدایی کردی خوب شد؟؟

اره شکر خدا خوبه 

دیگه همه چی میخوره

فقط هنوز گوشت گاو رو نمیتونم بهش بدم 

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بسته پای مرغ که خریدی با چاقو نوک انگشت پای مرغ هارو ببر جوری تمام ناخن بریده بشه وناخنهارو دور بریز.بعد اگر پوست زرد به پای مرغ هاچسبیده بشور وبریزتو ابکش بعد با یه پیاز درسته بریز تو قابلمه مقدار مناسب اب بریز یه قاشق ابلیمو هم بریز بگذار حدود ۷ ساعت با شعله کم بپزه تا کا ملا له بشه بعد بریز تو ابکش استخوانهاشو جدا کن بریز دور وعصاره شو بذار خنک بشه تو ی ظرفای کوچک تو فریزر نگه دار هربسته پای مرغ حدودا ۴ تاظرف بشه برای مصرف ۴ بار کافیه .هر بار یه ظرف راتوی سوپ اش وحتی پلو  هام میتونی بریزی اصلا طعمش مشخص نمیشه تو لوبیا پلو کته قیمه همه چی 

بسته پای مرغ که خریدی با چاقو نوک انگشت پای مرغ هارو ببر جوری تمام ناخن بریده بشه وناخنهارو دور بریز ...

خیلی ممنونم عزیزم از توضبحات کاملت

خیلی ممنونم عزیزم از توضبحات کاملت

مرمری جونم باید پوست زرد پای مرغو کامل برداری هااااا

اوللل یه قابلمه آب بذار جوش بیاد 

بعد پای مرغو بذار داخلش دونه دونه

ی دونه ک انداختی تو آب جوش در حال جوشیدن 

بذار یه دیقه بمونه 

بعد با دست پوستشو جدا کن 

دونه اولو که برداشتی و داشتی پوست میگرفتی 

پای بعدیو بنداز 

حتما دونه دونه بنداز🌹

درضمن خیلی خوشمزس و واسه مفاصل مفیده 

کسی که دست یا هرجای بدنش شکسته باشه بهش میگن پای مرغ بخوره 

درضمن سوپ ک داری درست میکنی 

اول پیاز بعدش پای مرغِ خامو بنداز داخلش ک با سوپ بپزه 

بعد پای مرغو بخورین😁فقط حواست باشه استخواناش از گلوش پایین نره خدایی نکرده😅😍

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با افتخاررررررررررررررررررخراسانی ام🥰❤️

من شنیدم که سویق گندم و ...برای رشد و اینها خوبن 

توی نت سرچ کن خدایی نکرده اطلاعات اشتباه نداده باشم 

عزیزم 🌹

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با افتخاررررررررررررررررررخراسانی ام🥰❤️

[QUOTE=339369🌺816]مرمری جونم باید پوست زرد پای مرغو کامل برداری هااااا اوللل یه قابلمه آب بذار جوش بیاد  بعد پا ...[/QUOTE]

سلام🌺پای مرغ که من میخرم بسته بندی اصلا پوست زرد نداره کنده شده شاید یه کوچولو به یکی دوتاش چسبیده باشه که اونم راحت جدا میشه. اگر پای مرغ را خیلی زیاد بپزی بریزی توسبد صاف کنی عصاره شو بگیری اصلا استخوان دیگه نداره

من شنیدم که سویق گندم و ...برای رشد و اینها خوبن  توی نت سرچ کن خدایی نکرده اطلاعات اشتباه ندا ...

سویق استفاده کردم فایده نداشت😢😢

مرمری جونم باید پوست زرد پای مرغو کامل برداری هااااا اوللل یه قابلمه آب بذار جوش بیاد  بعد پا ...

ممنون گلم

عزیزم ان شا الله شاهد موفقیتاشون باشی سالم و تندرست باشن 🙏🙏🌹🌹🌿🌿

❤💛💚💙💜

سلام مر مری جان خوبی رادین و رادمهر قشنگ خوبن ؟   رادین در جه حال ؟ منم دخترم آلرژیش خیلی اذیتش ...

سلام عزیزم

ببر پیش دکتر فضل اللهی خدا خیرش بده پسر کوچولو منم الرژی داشت البته اگزما میزد بدنه اش با ی بار ویزیت کل اگزماش خداروشکر برطرف شد 

فعلا ازمایش دادم ببینم ب چیا حساسه بعد ببرم جواب ازمایشو پیش دکتر

ی بار ویزیت شو پیشش انشالله جواب میگیری دختر کوچولوتون خوب میشه

اینم دیر ب دیر فقط اینترنتی میتونی تهران سعادت اباده ازش وقت بگیری 

کرجم هست ولی اصلا نمیشه وقت گرفت ببرش همون مطب تهران 

🎐 تـمام تـمركـزت را روى مـقصـد بگـذار، حتـى اگر مسيـر امـروزت طوفـانى سـت..🌱

سلام عزیزدلم من تاپیکای شمارو دنبال میکنم و خیلی خوشحالم که مشکل حساسیت بچه هاتون خوب شده خودتون ماشاا...خوب و صبورید امیدوارم خوش و سلامت باشید  

لبخندهایشان ناپیداست   همانطورکه گریه هاشان    شاید که واقعا خودشان نیستند     پنهان شده پشت واژه هاشان
سلام عزیزدلم من تاپیکای شمارو دنبال میکنم و خیلی خوشحالم که مشکل حساسیت بچه هاتون خوب شده خودتون ماش ...

🥰🥰🥰😍😍😍

2706