2752
2734
عنوان

شنبه دخترم رو میبریم تیمارستان

| مشاهده متن کامل بحث + 47457 بازدید | 565 پست
با استارتر بودی ولی ب من گفتی چرت و پرت میگی من قانون جذبمو انجام میدم،چون خوب شدم باهاش،چون دقیقا ...

شما بچه ای. به نظر نمیاد خوب شده باشی همین الانم به شدت پرخاشگر هستی و بی ثبات. واسه همین میگم قانون جذب و شبهه علم جواب نمیدن. 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دلم خون شد برات ،از ته دلم براتون دعا میکنم 

انشاالله که خدا بهترین راه رو جلوی پاتون بذاره و دخترتون درمان شه ،سخته برای مادر و پدر 😔😔

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💙💙💙

تصمیم درستی گرفتی بیماری های روان هم نیاز به درمان و دارو یا حتی بستری دارن وگرنه هرروز شرایط بدتر میشه انشالله که حالش خوب میشه و به زندگی عادیش برمیگرده

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

سلام اسی... تو رو خدا قبلش به این کانال مصیر سر بزن.. یه مشاوره تلفنی بگیر.. آقای راد پرستار بوده.. بخش روان هم بوده.. الان طب ایرانی اسلامی کار می کنه.... در رابطه با این مسائل .. خیلی عالی و علمی تحلیل می کنه و راهنمایی می کنه

من توی ایتا دو تا کانال خیلی خوب رو دنبال می کنم‌... خیلی خیلی عالی هستند... بهتون توصیه می کنم حتما برید به نگاه بهشون بندازید.راستی من هیچ نفع و سود مالی برام نداره (منظورم دوستانی هستند که می گن تبلیغ می کنی )  اگر هم تبلیغه، تبلیغ کار بسیار مفید و قشنگ  دوتا متخصص هست که من خودم  ازشون استفاده می کنم. کانال طب بنیاد مصیرhttps://eitaa.com/masirbonyad_ir         _____ و دومی کانال همسران خوب  هست... فوق العاده است _____   https://eitaa.com/hamsaranekhoob    ___  در مورد کانال همسران خوب توی یک تاپیک قبلا توضیح دادم.. توی تاپیک های من تاپیک "  اونهایی که دارن با مشکلات دست و پنجه نرم می کنن"..برین توش... کامل توضيح  دادم
ی سری تکنیک های خود درمانی،قانون جذب،ای اف تی،شکرگزاری،مدیتیشن،طبیعت رفتن و خیلی کار های دیگه،اگه می ...

ای اف تی عالیع

من ادامه ندادم

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2706