2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 985675 بازدید | 118822 پست
سلام 🤗 خوبین دخترا😚 من یکم ماه پری میشم، فک کنم موثر بوده رو وزنم، البته دیشب ته دیگ ماکارونی خو ...

سلام عشقم فداسرت.۱۰۰گرمم خوبه.

من ترازو ندارم اینجا.بیرونم نرفتم دیگه😜

انشاالله هفته ی بعد

@violoonist    

@آرزوی_زیبا    

@دهم    

@جید    

@مامان_علیرضا۹۸   (بالاخره تگت کردم😊😊😊)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مرسی عزیزم😍 همش بخاطر انگوزه دادن شوماس😍

💃💃👏👏💚💚

من این هفته رو حسابی بگیرم ببینم چ میکنم هفته اینده🤕

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪

[QUOTE=173135767]سلام عزیزم....سعی کن روال رژیمت رو خراب نکنی چون دیرتر ب هدف میرسی و انگیزت کم میشه...این هفته رو اش ...[/QUOTEمرسی.درسته ولی خب پیش میاد یهو کار واجب وگرنه من ۹۸ درصد اوقات خونم  

وزن شروع چالش پاییزی ۱۱ مهر ۸۶ .وزن هدف تا شب یلدا ۷۵😎
سلام عشقم فداسرت.۱۰۰گرمم خوبه. من ترازو ندارم اینجا.بیرونم نرفتم دیگه😜 انشاالله هفته ی بعد @vio ...

فدات حواست باشه ها اضاف نشی 

سمیرا ی چیزی نگرانم کرده 😒😒😒

نکنه باردارم مشکوک داشتم دو هفته پیش امیدوارم پری شم😑😑😑😑😑😑😑

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
من دیدی سمیه جونم زهرام آسنات ۹۹باکی اشتباه گرفتی منو😂😂😂😂بودی میزارم برات فقط منوازسایت نندازی ب ...

سلام عزیزم برای شروع چالش باید وزن و به شما بگم 

دیروز روز اول بود فست امروز وزن کردم 75.650

گروه ابی💙💙💙وزن اولیه 75.600💙   هدف اول 73🔐هدف دوم 70 🔐وزن هدف67🔐     من میخوام پس میتونم شروع رژیم 26دی 99.به کمک گروه بامداد خمار

@3ilent‍ سلام عزیزم خوبی بیا گزارش 👇👇👇👇

وزن شروع۸۲

وزن هفته ی قبل تر۷۰.۵۰۰

وزن هفته ی قبل🎈

وزن الان ۶۹.۵۰۰

بیا ببینم تو چیکار کردی؟

شروع از گروه زرد💛🐥صعود به گروه نارنجی 💪💪💪و بلاخره صعود به گروه آبی💙💙💙وزن شروع۸۰کیلوگرم البته خودمونیم ۸۲ بودم وچون مدتی بود وزن نکرده بودم نفهمیده بودم 😥😥😥هدف اول ۷۷(این یه دونه قفل رو با کمک فندق فسقلی عزیزم بازکردم خیلی ممنونم ازش عشقه منه)🔓هدف دوم ۷۲🔓هدف سوم ۶۷🔒وزن هدف۶۲کیلوگرم❤وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ قد ۱۶۰❤من مطمئنم که این بار موفق میشم💪💪💪💪باآرزوی سلامتی برای نازنین جون سرگروه نارنجی لطفا برای سلامتیش دعا کنید 
@3ilent ‍ سلام عزیزم خوبی بیا گزارش 👇👇👇👇 وزن شروع۸۲ وزن هفته ی قبل تر۷۰.۵۰۰ وزن هفته ی قبل🎈 ...

@3ilent      👆🏽👆🏽👆🏽👆🏽

شروع از گروه زرد💛🐥صعود به گروه نارنجی 💪💪💪و بلاخره صعود به گروه آبی💙💙💙وزن شروع۸۰کیلوگرم البته خودمونیم ۸۲ بودم وچون مدتی بود وزن نکرده بودم نفهمیده بودم 😥😥😥هدف اول ۷۷(این یه دونه قفل رو با کمک فندق فسقلی عزیزم بازکردم خیلی ممنونم ازش عشقه منه)🔓هدف دوم ۷۲🔓هدف سوم ۶۷🔒وزن هدف۶۲کیلوگرم❤وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ قد ۱۶۰❤من مطمئنم که این بار موفق میشم💪💪💪💪باآرزوی سلامتی برای نازنین جون سرگروه نارنجی لطفا برای سلامتیش دعا کنید 
@ژله_بستنی_انار       کاهش بِه از استپ....بازم‌خوبه👏👏👏👏 تمام نکات ر ...

سلامممم .نه عزیزم متاسفانه همشو رعایت نکرده بودم. چشم میخونم. اوکی نمیدونستم🌺❤❤❤❤

🐻صعود به گروه نارنجییی🐻  تاپیک بامداد خمار.. تاریخ شروع کم کردن وزن (۱۳۹۹/۸/۱۰) که۹۵کیلوهستممم وزن این هفته ۸۴/۵۰۰  وزن هدف ۷۰کیلو  قد۱۶۷🤹‍♀️
آره برو خوش بگذره 😍من یه همچین چیزی پیشنهاد میدم https://uupload.ir/files/p9n5_screenshot_۲۰۲۱-۰۱ ...

اووووووخ چه اوووووشکله😍😍😍😍🤤🤤🤤🤤

تا برم ببینم پیدا کنم😍😍😍😍

مرسی خوش سلیقه🐥👌🏻

به حکمتش دل بسپار 🌿
2706