2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 983446 بازدید | 118822 پست
آره  اولا که نمیخورد، ولی از وقتی شیرو. گرم. میکنم بهش میدم میخوره و خیلی هم دوست داره فعلا ال ...

الهیییی عزززیزم 😍😍😍😍😍

اره خیلی بچه رو تو فشار نزار مرحله ب مرحله کار کن😂😂

چون میخوای تلاش میکنی حتما جواب زحمتاتو میگیری مانکنه مانکنا بشی خانومی😍

😘😘😍😍

من چندوقت نبودم اومدم دیشب اومدم دیدم رنگ بعضی بچه هاعوض شده خیلی خوشحال شدم واقعا 

عضو چالش لاغری بامدادخمار.....گروه آبی💙.................. وزن اولیه78....وزن شروع چالش زمستونی75....وزن فعلی69.600😍 وزن هدف 60......... به امیدخدابه هدفم میرسم💪

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
ممنون 🙏😘ایمان دارم به خدا،ذره ای نا امید نیستم.به حق حضرت فاطمه زهرا انشاالله روز مادر ،روزی ما رو ...

فدای تو بشم دختر زیبا❤ دقیقا همینطوره🐥 انشاءالله وواااای چی از این بهتر انشااااااااااااءالله🤲🏻🤲🏻🤲🏻 برااااااات دعا میکنم بزودی چشم و دلت روشن بشه و ب آرزوی دلت برسی قشنگم😘🐥

به حکمتش دل بسپار 🌿

@آلاهیدا    

سلام.کاهشت چقدر بود خانم مهندس

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
@فندق_فسقلی   جونم @mami_sadra   جون @نیکاااا97   جون خب خوشگلا من ب ...

سلام عزیزم....سعی کن روال رژیمت رو خراب نکنی چون دیرتر ب هدف میرسی و انگیزت کم میشه...این هفته رو اشکال نداره ولی از این ب بعد بخاطر خودت مواظب رژیمت باش حیفه این همه تلاش و اراده با یه برنامه اشتباه خراب شه❤

به حکمتش دل بسپار 🌿
2740
نام :ریحان بانو وزن شروع ۱ دیماه:۸۵ وزن هفته قبل:۸۰.۹ وزن این هفته :۸۰.۰😍 وزن هدف:۶۵ آخ جون نا ...

وااااای بهت تبریک میگم عزیزم😍😍👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻🐥🐥🐥🐥🐥🐥🐥🐥🐥🐥🐥

صعودت ب گروه نارنجی مباااااااارک😍👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

@سمیه1396     گلم این جوجم رو بگیر ❤

به حکمتش دل بسپار 🌿