2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 984113 بازدید | 118822 پست
دیش دیرینگ دیرینگ ماشاالله دیش دین دیرینگ ماشالله 💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃 افرین دختر... بینظیری ...

سلام سمیه جون مرسی😘😘😘😘چقدرررخوشحالم کردی فک کردم بخاطراون چندگرم نمیشه برم ابی 

مرسی ازشمابخاطرراهنمایی هایی که منوکردین معدمم خداروشکراصلادیگه دردنگرفته ازاون روزکه گفتین چیکارکنم ببخشیدمن دوتاکوچولودارم خیلی وقت نمیشه بیام تاپیک ولی سفت وسخت هم چالش هاروانجام میدم هم کالری شماریموبازم مرسی 🌹🌹😍😍

بِحقّ الحُسَین                                                                                اللهم عجِل الولیکَ الفرج                                                                  🖤🖤🖤🖤🖤                                                                            دعای من درروضه                                                               اباعبدالله الحسین علیه السلام                                                                                                                                            فقط ظهورامام زمانم
پس حسابی خسته نباشی 5 ام. ماه جدید 16 ماهش تموم. میشه میره تو 17 آخه خیلی شیر هم. ندارم همینجوری ...

خب اگه شیر پاستوریزه میخوره راحت میتونی از شیر بگیری امیرعباس اصلا شیر پاستوریزه نمیخوره 😩

غذاخوردنشم خوب میشه بمرور نگران نباش اگه خواستی از شیر بگیری تعداد دفعات شیردهیت و بمرور کم کن و بعدش دیگه کلا نده بهش تا عادت کنه 

من اول تعدادشو تو طول روز کم کردم بعدش فقط یمدت شبا موقع خواب میدادم الانم دوهفته ای هست دیگه شبم نمیدم خودش میخوابه بچم😍😍

امیرعباسم قاطی نمیخوره گوشت جدا شاید بخوره ولی برنج خالی دوس داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اوهوم خیلی ممنونم مرسی😍

سلام عزیزم امروزهرچی خواستم تگت کنم نشد

عضو چالش لاغری بامدادخمار.....گروه آبی💙.................. وزن اولیه78....وزن شروع چالش زمستونی75....وزن فعلی69.600😍 وزن هدف 60......... به امیدخدابه هدفم میرسم💪
سلام عزیزم الان بذار ببینم چیکار کردی؟؟؟

والا من چندوقته نبودم توتاپیک خودمم وزن نکردم نمیدونم هفته قبل چندبودم ولی امروز 69.600بودم وصعودکردم به گروه آبی خداروشکر

عضو چالش لاغری بامدادخمار.....گروه آبی💙.................. وزن اولیه78....وزن شروع چالش زمستونی75....وزن فعلی69.600😍 وزن هدف 60......... به امیدخدابه هدفم میرسم💪
الهی دورت بگردم آلاهیدا جونم.خدا از زبونت بشنوه😊😊🤭🤭🤭🤭

😘😘😘😘😘😘😘

سلوووووم خاحرای خیشگلم 😊😊 به عنوان دیوانسالار فرهنگستان ادب و هنر دربار، بر خود لازم دیدم نکاتی رو متذکر بشم.  زین پس به جای واجگان منحوس  " من اراده ندارم"  و  "انگوزه ندارم"  از واجگان   "چاقی بی ادب است"   استفاده میکنیم.  ینی چی که اراده ندارم؟؟؟ مگه دست خودشه؟؟؟  اگه ۳۲۶ نفر تو تاپیک قبل کم کردن پس ما میتونیم ۳۲۷ مین نفر باشیم... اگه بازم ازین حرفا بشنوم میکوشتونمتون 😁😁😁🔫🔫🔫🔫    ضمنا انگوزه هم خواستین ،  بچه های اینجا  همچی بهتون انگوزه میدن  که از خوشی برین بالا با برف سال بعد بیاین پایین ... اونم مانکن و خوشتیپ 😉😉😉      ذمنن (  همون ضمنا بابا! چرا به جزییات توجه میکنی؟ برو اصل مطلبو بوخون  )   میگفتم ... ذمنن اینجا "من مرد تهنای شبم" نداریم ...  اینقد بروبچز اینجا باحاااااالن که نگووووو 😍😍😍😍😘😘😘😘😘    آخرین متلب :  من اصلا نمیدونم غار و عبادت و گونی برنج چی هسدن ... به جان خاله قورباخه راستشو میگم 😁😁😁 از اینکه کلمات زوبای منو خوندین مچکرم 😘😘😘😘😘😘   الهه بیا دیوونه سالارتو اخراااج کن 😁😁😁😁                 گام ۱: زیر ۱۰۰: ۱۰۵/۸ ---> ۹۸/۵ .... گام ۲: برسم ۹۴ که برم بنفش.   دیاناجون عشخی ❤❤❤  هدف: فعلا ۶۹... که سنگ بزرگ ورندارم. ولی به قول الهه آخرش به زیر ۶۰ راضی میشم 😉😉😉
باریکلا💪💪💪💪💪

😊😊😊😊😘😘😘😘😘😘

سلوووووم خاحرای خیشگلم 😊😊 به عنوان دیوانسالار فرهنگستان ادب و هنر دربار، بر خود لازم دیدم نکاتی رو متذکر بشم.  زین پس به جای واجگان منحوس  " من اراده ندارم"  و  "انگوزه ندارم"  از واجگان   "چاقی بی ادب است"   استفاده میکنیم.  ینی چی که اراده ندارم؟؟؟ مگه دست خودشه؟؟؟  اگه ۳۲۶ نفر تو تاپیک قبل کم کردن پس ما میتونیم ۳۲۷ مین نفر باشیم... اگه بازم ازین حرفا بشنوم میکوشتونمتون 😁😁😁🔫🔫🔫🔫    ضمنا انگوزه هم خواستین ،  بچه های اینجا  همچی بهتون انگوزه میدن  که از خوشی برین بالا با برف سال بعد بیاین پایین ... اونم مانکن و خوشتیپ 😉😉😉      ذمنن (  همون ضمنا بابا! چرا به جزییات توجه میکنی؟ برو اصل مطلبو بوخون  )   میگفتم ... ذمنن اینجا "من مرد تهنای شبم" نداریم ...  اینقد بروبچز اینجا باحاااااالن که نگووووو 😍😍😍😍😘😘😘😘😘    آخرین متلب :  من اصلا نمیدونم غار و عبادت و گونی برنج چی هسدن ... به جان خاله قورباخه راستشو میگم 😁😁😁 از اینکه کلمات زوبای منو خوندین مچکرم 😘😘😘😘😘😘   الهه بیا دیوونه سالارتو اخراااج کن 😁😁😁😁                 گام ۱: زیر ۱۰۰: ۱۰۵/۸ ---> ۹۸/۵ .... گام ۲: برسم ۹۴ که برم بنفش.   دیاناجون عشخی ❤❤❤  هدف: فعلا ۶۹... که سنگ بزرگ ورندارم. ولی به قول الهه آخرش به زیر ۶۰ راضی میشم 😉😉😉
عه چه خوب پس در سکوت خونه یه قهوه بخور با یه موزیک. ملایم لذتشو ببر از شیر چطوری گرفتی؟  به ...

زوده گناه داره

خدایا آینده پسرامو به دستای مهربونت سپردم.صعود به گروه نارنجی ها.وزن اولیه تاریخ اول دی۷۶⛹️‍♂️وزن تاریخ ۲۰دی۷۳/۶۰۰💃  وزن تاریخ ۴ بهمن ۷۱/۵۰۰💃هدف اول ۷۰ هدف دوم۶۵ هدف آخر۶۰ ممنونم از همه همراهان خوب و پرانرژی تاپیک بامدادخمارعزیزم وهمه سرگروهای مهربون و دلسوز😍
عالیه عشقم 🌺🌺

فدااااااا ت 😘😘😘😘😘😘😘

والا من چندوقته نبودم توتاپیک خودمم وزن نکردم نمیدونم هفته قبل چندبودم ولی امروز 69.600بودم وصعودکرد ...

آفرین عزیزم

خیلی خیلی عالی😍

موفق باشی ایشالا کله سبزیت😬

منم دو کیلو دیگه کم کنم کله آبی میشم😬

خب اگه شیر پاستوریزه میخوره راحت میتونی از شیر بگیری امیرعباس اصلا شیر پاستوریزه نمیخوره 😩 غذاخورد ...

آره 

اولا که نمیخورد، ولی از وقتی شیرو. گرم. میکنم بهش میدم میخوره و خیلی هم دوست داره فعلا البته(چشمش نزنم🙁) 

امیدوارم غذا خوردنش خوب بشه چون خیلی تنوع غذاییش کم. شده. 

میگم دیگه شیر روزو خیلییییی کمش کردم نهایت 2 یا 3 بار تو روز بهش شیر میدم

شبم اگه درد نداشته باشه، بدخواب نباشه وقتی شیر میخوره تا ساعتای 5 صبح میخوابه 

5بیدار میشه شیر میخوره دوباره میخوابه

شیر روزو میخوام 18 ماهگی ازش بگیرم، شیر شب رو هم تا 19 ماهگی ازش بگیرم 

باید دونه دونه کار کنم

لالایی رو هم باید ازش بگیرم

همه اینا رو. گذاشتم بعد از رفتنمون به بلاد کفر😩😂که احساس ناامنی نکنه به خاطر جابه جاییمون

2706