2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 979763 بازدید | 118822 پست
@سمیه1396   ‍  سلام صبح قشنگتون بخیر وزن شروع (1399/10/1) : ۸۸ وزن هفته ی گذ ...

سلام‌گلم🌸

عالی کم کردی دختر👏👏👏👏👏👏 هر جی منظم تر پیش‌بری، کاهشت هم بیشتر میشه💪💪💪💪💪

راستی چرا پروفایلت را تغییر دادی😐

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام گل دخترااااا😍😍😍🤩🤩🤩🤩

وزن شروع ۶۴    هفته ی پیش ۶۲   این هفته هم ۶۲ البته هنوز یک ساعت نگذشته بود از بیدارشدنم دیگه مجبور بودم باخانواده صبحانه رو بخورم     هدف ۵۸ ....

فرداناشتا میکشم یبار دیگه

@آسنات99    

@princesspeach    

@mondieu    

سوگلی خدا منم💜
2728

سلام سلام 100تا سلام من اومدم وشادوخندان وآمدم💃💃💃💃💃💃💃 @بامدادخمار     @سمیه1396    @mami_sadra    @یگانه_مادر  

وزن هفته قبلم 72/600 بود

وزن این هفته ام باورتون نمیشه 69/500هورررررراااااااا💃💃💃💃💃💃💃💃دوستان توتاپیک وزن وزنموگفتم خواستم اینجا تکتون کنم بگم چقدرخوشحالم 

اون هفته قبلش شوک بودم وزنم زیادشده بود😥منم دیدم هیچ راهی نیست یه رژیم شوک یه هفته ای خاص ب خودم دادم سخت بود اما تونستم 💃💃💃💃💃💃💃😅😅😅😅😅😅😅عکس وزنمم روپست بعدی میفرستم ببینید💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃

اولین گروه عضوگروه سپیده جونم 💜وزن اولیه81/100💛عضودوم گروه زردوزن شروعش76کیلوفندق فسقلی جونم🐥🐥 صعودبه گروه نارنجی سرگروهه نازم @سمیه1396🧡🧡باتشکراز بامدادخمارجونم الهه عزیز🧡🧡وزن شروع 71/600🧡وزن الان67/700😅هدف 56کیلو😀💪قد163😁من به تمام خواسته هایم  میرسم😎 🧘‍♀️🤸‍♀️
بالاتنشو یه متر مخمل کبریتی بخر مدامساله اکثر جاها دارن دامنشو چارخونه بگیر نازک بگیر بری پارچه فرو ...

اره پارچش گیر میاد ولی خیاطی ک کارش خوب باشه نیس😬

راستی عکس کاملشو داری؟

عالی با اراده ی خودمی😍😍😍😍😍 بزن قدرش محکم👐👐

بیا زدم. الان انگوزه م بیشتر شده بیشتر رعایت کنم شکم لعنتی  رو نمیدونم چجوری آب کنم. میرسه روزی ک مث مجردیام تخت بشه

خدایا آینده پسرامو به دستای مهربونت سپردم.صعود به گروه نارنجی ها.وزن اولیه تاریخ اول دی۷۶⛹️‍♂️وزن تاریخ ۲۰دی۷۳/۶۰۰💃  وزن تاریخ ۴ بهمن ۷۱/۵۰۰💃هدف اول ۷۰ هدف دوم۶۵ هدف آخر۶۰ ممنونم از همه همراهان خوب و پرانرژی تاپیک بامدادخمارعزیزم وهمه سرگروهای مهربون و دلسوز😍
2740
سلام سلام 100تا سلام من اومدم وشادوخندان وآمدم💃💃💃💃💃💃💃 @بامدادخمار     @سمیه1396 ...

واااای ترکوندی دختر. افرین کاهشت از منم بیشتر بوده

خدایا آینده پسرامو به دستای مهربونت سپردم.صعود به گروه نارنجی ها.وزن اولیه تاریخ اول دی۷۶⛹️‍♂️وزن تاریخ ۲۰دی۷۳/۶۰۰💃  وزن تاریخ ۴ بهمن ۷۱/۵۰۰💃هدف اول ۷۰ هدف دوم۶۵ هدف آخر۶۰ ممنونم از همه همراهان خوب و پرانرژی تاپیک بامدادخمارعزیزم وهمه سرگروهای مهربون و دلسوز😍
اره پارچش گیر میاد ولی خیاطی ک کارش خوب باشه نیس😬 راستی عکس کاملشو داری؟

آره دارم الان می‌فرستم برات بیار خودم بدوزم😂😂😂😂😂

تعریف نباشه مشتریا مدل میدن میدوزم خودشون تعجب میکنن 😲😲😲😲😲

سلام به همه دوستان گلم🌹🌹 وزن اولیه:۸۲/۶۰۰ وزن هفته پیش:۷۶/۸۵ وزن این هفته:۷۵/۷۵😍😍 وزن هدف:۶۵ ...

دیش دیرینگ دیرینگ ماشاالله

دیش دین دیرینگ ماشالله

💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃

افرین دختر... بینظیری👏👏👏👏👏👏عجب‌کاهش شگفتانه ای

🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉

صعود کردی به گروه  ابی💙

امضا و‌ کله ات را  تغیر‌بده🤩🤩🤩

اسنات جون هم سرگروهت هست...

@آسنات99    سلام‌گلم، یه عدد رژیمی نمونه تحویل شما

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

https://uupload.ir/files/ffn4_img_20210117_120411.jpg

اینم وزنم💃💃💃💃💃💃💃

اولین گروه عضوگروه سپیده جونم 💜وزن اولیه81/100💛عضودوم گروه زردوزن شروعش76کیلوفندق فسقلی جونم🐥🐥 صعودبه گروه نارنجی سرگروهه نازم @سمیه1396🧡🧡باتشکراز بامدادخمارجونم الهه عزیز🧡🧡وزن شروع 71/600🧡وزن الان67/700😅هدف 56کیلو😀💪قد163😁من به تمام خواسته هایم  میرسم😎 🧘‍♀️🤸‍♀️
2706