2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 982070 بازدید | 118822 پست
آره  اولا که نمیخورد، ولی از وقتی شیرو. گرم. میکنم بهش میدم میخوره و خیلی هم دوست داره فعلا ال ...

الهیییی عزززیزم 😍😍😍😍😍

اره خیلی بچه رو تو فشار نزار مرحله ب مرحله کار کن😂😂

چون میخوای تلاش میکنی حتما جواب زحمتاتو میگیری مانکنه مانکنا بشی خانومی😍

😘😘😍😍

من چندوقت نبودم اومدم دیشب اومدم دیدم رنگ بعضی بچه هاعوض شده خیلی خوشحال شدم واقعا 

عضو چالش لاغری بامدادخمار.....گروه آبی💙.................. وزن اولیه78....وزن شروع چالش زمستونی75....وزن فعلی69.600😍 وزن هدف 60......... به امیدخدابه هدفم میرسم💪
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ممنون 🙏😘ایمان دارم به خدا،ذره ای نا امید نیستم.به حق حضرت فاطمه زهرا انشاالله روز مادر ،روزی ما رو ...

فدای تو بشم دختر زیبا❤ دقیقا همینطوره🐥 انشاءالله وواااای چی از این بهتر انشااااااااااااءالله🤲🏻🤲🏻🤲🏻 برااااااات دعا میکنم بزودی چشم و دلت روشن بشه و ب آرزوی دلت برسی قشنگم😘🐥

به حکمتش دل بسپار 🌿

@آلاهیدا    

سلام.کاهشت چقدر بود خانم مهندس

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
@فندق_فسقلی   جونم @mami_sadra   جون @نیکاااا97   جون خب خوشگلا من ب ...

سلام عزیزم....سعی کن روال رژیمت رو خراب نکنی چون دیرتر ب هدف میرسی و انگیزت کم میشه...این هفته رو اشکال نداره ولی از این ب بعد بخاطر خودت مواظب رژیمت باش حیفه این همه تلاش و اراده با یه برنامه اشتباه خراب شه❤

به حکمتش دل بسپار 🌿
2738
نام :ریحان بانو وزن شروع ۱ دیماه:۸۵ وزن هفته قبل:۸۰.۹ وزن این هفته :۸۰.۰😍 وزن هدف:۶۵ آخ جون نا ...

وااااای بهت تبریک میگم عزیزم😍😍👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻🐥🐥🐥🐥🐥🐥🐥🐥🐥🐥🐥

صعودت ب گروه نارنجی مباااااااارک😍👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

@سمیه1396     گلم این جوجم رو بگیر ❤

به حکمتش دل بسپار 🌿
2706