2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 979889 بازدید | 118822 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بزار حالا رڗیم بگیرم ...ببین چی بسازم😂😂😂😂 شوهرم گفته صورت لاغر شه یعنی طلاقت و میدم

اب زیاد بخور 

گلابم بزن صورتت لاغر نمیشه😉

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
2728
https://uupload.ir/files/45r0_۲۰۲۱۰۱۱۶_۱۱۱۹۴۶.png

نااناااااااا🤩🤩🤩🤩🤩🤩

اووووف ک چ نازی شماااااا

دلم برات رفت عزیزم🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤

این خدای نامرد هم وقتی خوشگلیارو پخش میکرد  از من فراموش کرد 😪

جدا از شوخی خیلی خوش چهره ایی ایناز جون.خدا حفظت کنه برای گووودی🧟‍♂️

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718
سلام گلم🌸 عالی هستی👏👏👏فردا را ببینم چه میکنی💪💪💪💪

سلام عزیزدلم 💚💚 

قربونت برم چشم تلاش میکنم 

فقط نمیدونم هروقت ورزش میکنم چرا زیادی گشنم میشه مجبورم کمی رعایت نکنم😭مثل دیروز که 70 تا رفت بالا 

با گیاه خواری خیلی راحت بودم 😍😍

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 
کدوم یعنی؟؟؟؟

نمیدونم بخدا اشمس یام‌نیس ولی اونم تقریبن مث خودت بود

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇
داخل اون خونه که از پدربزرگتون سهم رسیده، کی زندگی میکنه ؟؟  درسته که اون خونه یادگار ...

دوتا خونه است

یه خونه بزرگ با تمام امکانات مثل شوفاژ و کولر و یخچال و فریزر و گازو..... که عموم و خانواده اش زندگی میکنن توش

یه خونه هم که مرغدونی بوده پدرم اون زمان 5 میلیون خرجش کرد تا بشه خونه و جایی که بشه چند ساعت توش زندگی کرد بدون امکانات(یعنی بخاری و گازو یخچال و.... همه رو پدرم خرید برای اونجا) 

سهمو که حتما میدن ولی عموم میگه حتما باید جوری سهمو به من بدین که خونتون خراب بشه

2740
ممنونم چشای نازت خوب دیدن عزیزم😘😘

🌺🌺🌺🌺

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....
نااناااااااا🤩🤩🤩🤩🤩🤩 اووووف ک چ نازی شماااااا دلم برات رفت عزیزم🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤 این خدای نامرد ...

مرسی عزیزم 😘😘😘ولی من تو رو ندیدما😁😁😁

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
دقیقا منم همین ناخونک زدنا کار دستم میده مخصوصا وقتی همسرم هست بدترم میشه ..فکرشو بکن دیشب ساعت ۳ونی ...

😂😂😂😂😂 شیمکو ایم دیگه

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718
😂😂😂😂😂😂پس نگرانه خودشه نمیتونه کشش نداره پابه پات لاغرکنه😂😂

آرررره😂😂😂 خودش تنها ک نیست طایفه ای لاغر میکنن خالها و دختر خالهای شوهرم همگی😂😂😂

دیروز ناامیدانه کیک با چایی خوردن تخمه پفک 😂😂

بعدش بخودشون میگفتن کل هفته رو کالری رو رعایت میکنیم یه جمعست میاین بیرون اشکال نداره...همیشه ک دور هم نیستیم😂😂😂😂😂😂

به حکمتش دل بسپار 🌿
2706