2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 982136 بازدید | 118822 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@هاناگلمن    

بله گلم؟؟؟ سوالتون چی هست

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2728
من زهرا رو همون اول ک اومد تو تاپیک دیده بودم😍 😂😂😂😂😂

من اوموقع نبودم😢

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇
زیبای خفته ی کی بودم من😊😊😊😊

عزیزی ک نفس😍😍😍😍😍

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
2738
@سمیه1396       سلام 😍😍😍😍 گزارش دیروز  کالری مجازی1200 کالری مصرفی ...

سلام گلم🌸

عالی هستی👏👏👏فردا را ببینم چه میکنی💪💪💪💪

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
منم خیلی وقتها بخاطر ناخونک زدنم روم نمیشه گزارش بدم 😁

دقیقا منم همین ناخونک زدنا کار دستم میده مخصوصا وقتی همسرم هست بدترم میشه ..فکرشو بکن دیشب ساعت ۳ونیم بامداد بود دیدم سروصدا میاد بلندشدم دیدم پیتزا داغ کرده داره میخوره🤯🤯شانس اوردم نصفه شب بود و اگر زودتر بود منم باهاش ناخونک میزدم😂😂😂

سوگلی خدا منم💜
😁هستم با برجا هستم

پاکیدم نمیدونم دیدی یا ن🤕

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
@مندا     عزیزم ماشاالله بهت خیییلی نازی. گوشیم زنگ خورد ببخش دیر جواب دادم . خوشحال ش ...

خواهش میکنم فداتشم.

مرسی عزیز دلم😚😚🌺🌺

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....
2706