2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 982148 بازدید | 118822 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
افرین گلم چه با جزییات ورزشهاتو توضیح دادی من همیشه مشق نوشتم بد بود😅😅بگی یه ساعت اینجا تایپ کن تا ...

سلام شاپرکی.خوبی.

بی وفا شدی.

دیگه کلت سبز شد منو یادت رفت😂😂

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
تنکیوووو💋💋 دلم میخاد این هفته بیشتر ی کیلو کم کنم 😁اخه هفته قبل افزایش داشتم😑 بنظرت کم میکنم 🤔

آره چرا که نه به امید خدا کم میکنی

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....
2738
چه خوشگل😍😍😍😍😭😭😭😭😭دلم خاس

بیا اصفهان.در خدمتم😍😍😍

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
سلام دخترا خوبین   شما شبا چیکار میکنید  من که روزا عالی پیش میرم شبا نابودم از بس ریزه ...

واااا خواهر آدم روش نمیشه بگه شبا چیکار میکنه .... زشته اینجا ناموس مردم نشسته😜😜😂😂😂

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵
انشالله 😍😍😍

ساناز جون من ولت نمیکنما ... عسکککککک😩🤪🤪🤪

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵
2706