2733
2734
عنوان

مادرشوهر

1822 بازدید | 76 پست

سلام امسال دومین سالی بود که برنامه ریزی کرده بودم برای شوهرم تولد بگیرم اما هر سری مادر شوهرم باهام لج میکنه و همون شب به پسرش تولد میگیره  دیگه طاقتم تموم شده شوهرم تحت هر شرایطی طرفدار خانواده شه حتی زن داداشاش 

تو ی هفته زودتر بگیر 

دوتایی بگیرید که کسی هم نفهمه

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

حالا خوبه میگیره برای پسرش تولد مادرشوهرای دیگه الکی یادشون میره میگن عه تولد پسرم بود نمیدونستم حالا خوبه خودشون زاییدنش ..ولی تولدای خودشون یادشون بره اخماشون توهم میره ..حالا خوبه این مزیتو داره مادرشوهرت بزار بگیره چه اشکال داره بعد فرداش تو بگیر برای شوهرت 

بهتر بزار بگیره تو هم زحمات نمیشه میری میشینی میای 

اگه همه میرختن سرت کارکنی بگیری خوب بود 

قدر مادرشوهرت رو بدون در ضمن مادره بدون قصد واز رو خوشحالی این کار رو می‌کنه 

تو هم میخوای دو نفره باشید میتونی روز قبلش یه کیک کوچیک بگیری براش

خب یکی دو روز زودتر میگرفتی تو که میدونستی بیشعوره!!!

منم قبلنا با خواهرشوهرم خیلی صمیمی بودم 

مثلا نزدیک تولد همسرم میشد بهش میگفتم میخوام چی براش بخرم!

بعد مثلا چند روز زودتر میرفتیم خونه مادرشوهرم‌سر بزنیم

یکدفعه میدیدم مادرشوهرم همون چیزی که من میخواستم برای همسرم بخرم و‌گرفته و‌میاد با چه ذوقی میده بهمسرم!!

دوبار این رفتار احمقانشون رو دیدم دیگه فهمیدم اینا آدم نیستن!!

دیگه نگفتم!!

واقعاً بیشعوری در چه حد؟؟؟!!!!

با این که قبل از مادرشوهرم براش تولد گرفتم دوتایی بودیم اما وقتی مادرش گرفت آنقدر خوشحال شده بود از ...

پس اصلا براش تولد نگیر🤣

حالا که امضای منو خواندی برام یه صلوات بفرست مهربون😊