2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 984256 بازدید | 118822 پست
سلااام  امروز پس از چندین هفته تونستم کالری شماری کنم  کالری مجازمو ۱۰۰ تا بیشتر مصرف کر ...

سلام یلدا خانمی چطوریایی . همین استارت زدی واسه کالری شماری خودش عالیع😊👌🏻

منم ی گزارش بدم و بعدش ج...ش بوس لالا😅

ناشتا🦋 دمنوش دارچین زنجبیل ابلیمو گل محمدی چای سبز

ص 🦋  ۱ تخم مرغ ابپز + ۳ کف دست نام تافتون 🌸۲۰۶

م و 🦋 ۱ سیب + ۱ هویج 🌸۱۰۳

ن🦋 ۲ لیوان سالاد فصل ک با کنسرو لوبیا قاطی کردم( خوش مزه بودا تازه تا خود شب سیر نگهم داشت )🌸۱۷۲

عصرانه🦋 ۱ لیوان سالاد فصل با کنسرو لوبیا ( گشنم نبود چون خوشم اومده بود بازم خوردم😅😂) + ۲ بسکوییت🌸۲۳۰

ش🦋 ۱ سیب🌸 ۸۰

کالری مجاز روز فست ۷۰۰    کالری مصرفی ۷۹۱

۱۰ لیوانم اب مصرف کردم

نیم ساعت حلقه با بقیه چالش ها رو رفتم😁

شماها چیکار کردین دخملیا

@آلاهیدا    

@مندا    

@رزگلبرفی    

@نیلوفر000000    

@mahdiye_bano    

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇
سلام عشخم بزار😉⁦♥️⁩

این زاینده رودhttps://uupload.ir/files/udq5_۲۰۲۱۰۱۱۲_۱۴۳۲۲۳.jpg

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ورزشم یساعت حلقه زدم ۴ ست یه ربع

افرین دختر👏👏👏👏👏👏

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
2731
سلام یلدا خانمی چطوریایی . همین استارت زدی واسه کالری شماری خودش عالیع😊👌🏻 منم ی گزارش بدم و بعدش ...

عالیه باریکلا😊😉👌🏻👌🏻

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....
سلام یلدا خانمی چطوریایی . همین استارت زدی واسه کالری شماری خودش عالیع😊👌🏻 منم ی گزارش بدم و بعدش ...

@dozhtarebabaei    

@بهاربانووو2    

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇

https://uupload.ir/files/k8wg_۲۰۲۱۰۱۱۲_۱۴۳۵۰۱.jpg

اینجا هم جاده.🥰🥰🥰

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
ممنون عزیزم ولی فست باید زیر۵۰۰ باشه اون برا روزای غیر فسته😉

ب نکته ی زیر ۵۰۰ توجه نکرده بودم😅😅😅😅

همینو بگو😂😂😂 آخه الان تخی خوردم صبح نمیتونم بخورم🤮🤮

دوباره که بی ادب شدی

خوبی دخترم😃😃

اون ورا درختا زاینده روده دیگه؟؟ بیشتر کویر شده واقعا حیف😔😔

بله عزیزم.

عالیه باریکلا😊😉👌🏻👌🏻

تنکیوووو💋💋 دلم میخاد این هفته بیشتر ی کیلو کم کنم 😁اخه هفته قبل افزایش داشتم😑 بنظرت کم میکنم 🤔

خیییلی خوشگله 😍😍 اینجا غار نداره؟؟😂😂😂😂🤲

😂😂😂😂نه نداره.

2706