2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 982289 بازدید | 118822 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها همگی خیلیییییی خوش اومدید ممنون برای پست های خیشگلی که گذاشتید عشقا 

همه رو لایک کردم دیگه ریپلای نکردم ولی لایکها همش معنیش این پیامه 👈🏻 خوش اومدی عشقم 😘♥️

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2742
سلام عزیزم خوش اومدی   اون اعلام وزن برای بچه هایی هست که تو چالش های قبلی بودن شما که تازه شر ...

قربان شما

خیلی دیر شروع کردم و کاهش نداشتم

و تو آخرین ناجی خودت خواهی بود...                
منم میخام‌رزیم بگیر چیکار کنم 

توضیح دوصفحه اول رو بادقت بخون شروع کن 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

بچه ها لطفا هر کی اومد جواب بدید و بگید توضیح دوصفحه اول رو بادقت بخونه و شروع کنه ♥️♥️😘😘

ممنون

ارایشگاه ها نمیتوانم بروم 😂

پس فعلا بباف 😂 

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2740

سلام خانمای گل😍🌷

من از هفته دوم مهر شروع ب رژیم گرفتن کردم همراه با بامداد خمار

وزن شروع 92.وزن امروز 85.من 7 کیلو کاهش داشتم تو دو ماهو نیم

از سرگروه عزیزم هم تشکر میکنم همینجا @sepiiiiiideh  

**لاغری=اعتماد به نفس بیشتر و سلامتی **

دوست عزیزم رو هم دعوت میکنم به چالش زمستانه @ژله_بستنی_انار    

💋🙏❤️هر کی امضامو میبینه برای سلامتی و آرامش منو عشقم یه صلوات بفرسته🍉 🙏                           ..برای شادی روح شایان هم یه صلوات بفرستين..

سلام عزیزای دل جیگرای با اراده

سمیرا هستم یک مسافر✋😂😂😂(مثلا معتاد بودم بعد ترک کردم.البته هله هوله رو ترک کردم😁)

نزدیک یه ساله با تاپیکم حدود ۲۴ کیلو کم کردم.

تو چالش پاییزی هم ۴کیلو کم کردم.یه گروه صعود کردم💪💪💪💃💃💃

من با وزن ۸۴ وارد این تاپیک شدم با ۷۰ خارج میشم🏋️‍♀️🏋️‍♀️🏋️‍♀️🏋️‍♀️🏋️‍♀️🏋️‍♀️🏋️‍♀️🏋️‍♀️🏋️‍♀️🏋️‍♀️🏋️‍♀️

@سمیه1396    

خوش تیییییپم من زیر گروه توام باربی خانووووم😘😘😘

سلام عزیزای دل جیگرای با اراده سمیرا هستم یک مسافر✋😂😂😂(مثلا معتاد بودم بعد ترک کردم.البته هله هو ...

سلام‌گلم🌸مرسی 💖

خوش‌اومدی🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉

ان شاالله یه چربی تکونی حسابی میکنیم💪💪💪💪

واوو‌‌ چه خوش قد و‌بالایی💃💃💃💃💃💃💃

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2706