2733
2734
عنوان

تا حالا شده مدام ب جدایی فکر کنین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 768 بازدید | 97 پست
سنی ندارم عزیزم همش 22 سالمه نع الهی شکر خدا تو این وضعیت بهم بچه نداد

خوش به حالت من خودم ۲۳ سالمه دارم جدا میشم با یه بچه به خدا زندگیمون هم خوب بود یهویی همه چی بهم ریخت 

هرکی امضامو میخونه برام دعا کنه بچمو ازم نگیرن بدون بچم داغون میشم بچمم همینطور بدون من شاید دعای یکیتون گرفت تاعمردارم دعاگوتون میشم 😔😔
خانما ماهم داریم جدامیشیم باهمه چیش ساختم ولی دیگه این باره چندم خیانت میکنه 

بمــــــیییرم ،،،،خیلی خیلز سخته بنظرم ادم همچیومیتونه ببخشه بجزخیانت رو ،ـ

من تازه نامزد کرده بودم ک دیدم زندایی شوهرم خیلی دورو ورشوهرمه توتمام عکساجفت شوهرم بود امش میرفتن باهم بیرون پچ پچ های قایمکی خیلی سخت بود دوبار تامرز مردن رفتم ک میخاستم خودموخلاص کنم دیگه ولی دیگ رابطشونو قط کردن دیگ هیچوقت ندیدمش رفت و گورشو گم کرد هنوزم میترسم ک نکنه ؟؟؟؟؟ولی خودمو گول میزنم همش

✨خدای منم بزرگـــــــه ✨
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

الهی بمیرررررررم 

خدا نکنه عزیزم برام دعا کن منم برات دعا میکنم برام دعا کن زندگیم مثل قبل شه 😞

من یه سیب خنده رو و دست نیافتنی بودم بالاترین نقطه یه درخت🍎🍎🍎که منتظر شاهزاده سوار بر شاسی بلند ترجیحا سفید بودم که بیاد منو بچینه😍😍😍 اما شوهر بیشوررررم اومد با دمپایی زد من افتادم😑😑😑😑
2742
خوش به حالت من خودم ۲۳ سالمه دارم جدا میشم با یه بچه به خدا زندگیمون هم خوب بود یهویی همه چی بهم ریخ ...

عزیزم ان شاالله مشکل دو تامون حل بشه 

من فوت بابام 10 سال پیرم کرد 5 روز بعدش شوهرم تنهام گذاشت خیلی بد ضربه خوردم

خدا نکنه عزیزم برام دعا کن منم برات دعا میکنم برام دعا کن زندگیم مثل قبل شه 😞

الهی بحق دل شکسته هممون ک هر کی هرحاجتی داره براورده بشه،خداروقسم میدم بحق این طفلی ک توشکممه بهتریناروسرراه هممون قراربده و زندگیایی ک با کلی امید وارزو شروع شدن ازهم نپاشن 😭

✨خدای منم بزرگـــــــه ✨
بمــــــیییرم ،،،،خیلی خیلز سخته بنظرم ادم همچیومیتونه ببخشه بجزخیانت رو ،ـ من تازه نامزد کرده بودم ...

شوهر من با زنداییش با خیلی های دیگه بود ولی ایندفعه اقا عاشق شده میخواد ازدواج کنه منم بهش گفتم سپردمت به خدا الهی این گریه های بچه تورو نابود کنه که بچم داغون شد 

هرکی امضامو میخونه برام دعا کنه بچمو ازم نگیرن بدون بچم داغون میشم بچمم همینطور بدون من شاید دعای یکیتون گرفت تاعمردارم دعاگوتون میشم 😔😔
بعضی موقع ها میگم خدایا حکمتت چی بود ندادی ندادی الان بهم بچه دادی شوهرم گاهی خوبه گاهی قاطی میکنه م ...

منم خطایی نکرده بودم که بهم بدبین شد و گفت طلاق . به نظر من دوتا مرد رو نمیشه تحمل کرد خائن و بدبین 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
2738
عزیزم ان شاالله مشکل دو تامون حل بشه  من فوت بابام 10 سال پیرم کرد 5 روز بعدش شوهرم تنهام گذاش ...

خدا رحمتش کنه منم بابام بعدعروسیم فوت کرد مردا خیلی نامرد شدن تایکی از راه میرسه بهشون دل میبندن خدا لعنتشون کنه چجوری میخوان جواب بدن 

من ۲۰سالمه😭😭😭

الهی عزیزم

از من میشنوی اگه رابطه جنسیت با شوهرت خوبه بمون سرزندگیت اگه اخلاقش خوبه با همه چیش بساز من شوهرم انقدر آدم نبود که درکم کنه که دختر بیچاره باباش فوت کرده حالا غذایی که درست کرده باب میلم نیس اشکال نداره به این چیزا فکر نکرد سر هیچ و پوچ دعوا راه انداخت مثل همیشه هم جلو همه منو مقصر جلوه داد

ما مشکل اساسیمون روابط جنسی بود آقا بیمار جنسی هستش (اینا رو من تازه متوجه شدم)

الهی بحق دل شکسته هممون ک هر کی هرحاجتی داره براورده بشه،خداروقسم میدم بحق این طفلی ک توشکممه بهترین ...

الهی آمین خدا نی نی تو دلیتو برات نگه داره برا منو فندوقمم دعا کن دعای تو زود میگیره حتی یه ثانیه طاقت دوری ازشو ندارم😞

من یه سیب خنده رو و دست نیافتنی بودم بالاترین نقطه یه درخت🍎🍎🍎که منتظر شاهزاده سوار بر شاسی بلند ترجیحا سفید بودم که بیاد منو بچینه😍😍😍 اما شوهر بیشوررررم اومد با دمپایی زد من افتادم😑😑😑😑
شوهر من با زنداییش با خیلی های دیگه بود ولی ایندفعه اقا عاشق شده میخواد ازدواج کنه منم بهش گفتم سپرد ...

Soliiiiiجان بزار بره این مرد لیاقتت رو نداره مردی زن وبجشوبزاره وبره بره بهتره 

منم همش میگم نکنه شوهرم ولم کنه بره ترس دارم ولی خودمو اماده میکنم ک بزاربره بدرک 

✨خدای منم بزرگـــــــه ✨
گلم مادر نمیتونه ازبچش دل بکنه ولی مردا براشون مهم نیست مثل شوهر من که به خاطر یه هرزه پاگذاشت رو زن ...

خب مادر دل نکنه کی گفته دل بکنه آخه عزیزم . الان جگر گوشه من بغلم خوابه تا ۷ سالگیشم مطمئنم پیش خودمه قاضی هم بهم گفت اگه مصلحت طفل این باشه که با مادر باشه از ۷ سالگی به بعد هم حضانت با خودته 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
الهی آمین خدا نی نی تو دلیتو برات نگه داره برا منو فندوقمم دعا کن دعای تو زود میگیره حتی یه ثانیه طا ...

عزیزم برات دعا میکنم قربووونت برم خاهرقشنگم دردوبلات بجونم ،

✨خدای منم بزرگـــــــه ✨
2706