2737
2734
عنوان

تا حالا شده مدام ب جدایی فکر کنین؟

753 بازدید | 97 پست

بچه ها من زندگیه خیلی سختی دارم خیلی عذاب کشیدم خیلی سختی کشیدم الان باردارم خانواده شوهرم خیلی اذیتم میکنن همش اینوراونور میشنوم ک بد منو خانوادمو میگن بااینک من وخانوادم ازهمه لحاظ از خانواده همسرم سریم ،خسته شدم میرم مشاوره ولی فقط منم ک دارم واس زندگی تلاش میکنم ،شوهرم مردخوبیه معتادنیست کاریه فقط مشکلش اینه ک زود از کوره در میره زودم پشیمون میشه و یکم بددله یعنی قبلا خیلی بددل بودالان بهترشده مشکلش اینه بچه ننست بعضی اوقات میگم کاش بمیرم 

✨خدای منم بزرگـــــــه ✨

از کی جدا شم ینی

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من ندام به جداشدن فکر میکنم ولی دلم برا بچم میسوزه میترسم ازم جداش کنن

من یه سیب خنده رو و دست نیافتنی بودم بالاترین نقطه یه درخت🍎🍎🍎که منتظر شاهزاده سوار بر شاسی بلند ترجیحا سفید بودم که بیاد منو بچینه😍😍😍 اما شوهر بیشوررررم اومد با دمپایی زد من افتادم😑😑😑😑
2738

شوهر منم دقیقا مثل شوهر شما بود 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
من ندام به جداشدن فکر میکنم ولی دلم برا بچم میسوزه میترسم ازم جداش کنن

اره منم همش میگم تکلیف بچم چیمیشه میگم بیاددنیا برم یجای  ور ولی نمیشه

✨خدای منم بزرگـــــــه ✨

ایکاش پدرمادر خوب داشتم ک حمایتم کنن جدا شم. خیلی اذیت میشم تو این زندگی تو  تاپیکای اخرم نوشتم دلیلشو. فقط ایکاش کسیو داشتم

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
2706