2737
2734
عنوان

تا حالا شده مدام ب جدایی فکر کنین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 772 بازدید | 97 پست
عزیزم برات دعا میکنم قربووونت برم خاهرقشنگم دردوبلات بجونم ،

تنت سلامت مهربونم انشالا با این دل پاکی که داری زندگیت روز به روز قشنگتر از قبل بشه🙏🙏

من یه سیب خنده رو و دست نیافتنی بودم بالاترین نقطه یه درخت🍎🍎🍎که منتظر شاهزاده سوار بر شاسی بلند ترجیحا سفید بودم که بیاد منو بچینه😍😍😍 اما شوهر بیشوررررم اومد با دمپایی زد من افتادم😑😑😑😑
الهی عزیزم از من میشنوی اگه رابطه جنسیت با شوهرت خوبه بمون سرزندگیت اگه اخلاقش خوبه با همه چیش بساز ...

من رابطه جنسیم خوبه ولی خب میدونی همیشه من پیشقدمم،))

شوهرم خوبه اعتیاد نداره کاریه خسیس نیست فقط خیلی دهن بینه و بچه ننه و بددل

✨خدای منم بزرگـــــــه ✨
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب مادر دل نکنه کی گفته دل بکنه آخه عزیزم . الان جگر گوشه من بغلم خوابه تا ۷ سالگیشم مطمئنم پیش خودم ...

اخه بعضی پدرا دوست دارن اذیت کنن مثل احمق من میگه بچه رو نمیدم به تو الهی به زمین گرم بخورن اخه تویی که نمیتوتی یدونه زندگی رو بچرخونی اشتباه میکنی ۲نفر دیگه روهم بدبخت میکنی 

هرکی امضامو میخونه برام دعا کنه بچمو ازم نگیرن بدون بچم داغون میشم بچمم همینطور بدون من شاید دعای یکیتون گرفت تاعمردارم دعاگوتون میشم 😔😔
2731
من رابطه جنسیم خوبه ولی خب میدونی همیشه من پیشقدمم،)) شوهرم خوبه اعتیاد نداره کاریه خسیس نیست فقط خ ...

اشتباه محضه زن همیشه پیش قدم بشه زن فقط با ید مقدمات رو فراهم کنه اشتباهات منو نکن عزیزم

اخی عزیزم😔😔😔😔😔😔بسپار به اون بالایی واسه منم دعا کن بخدا سخته پیر شدم 

ایشاالله حل میشه مشکلت برامنم دعا کن برا امضام برات دعا میکنم

هرکی امضامو میخونه برام دعا کنه بچمو ازم نگیرن بدون بچم داغون میشم بچمم همینطور بدون من شاید دعای یکیتون گرفت تاعمردارم دعاگوتون میشم 😔😔
اخه بعضی پدرا دوست دارن اذیت کنن مثل احمق من میگه بچه رو نمیدم به تو الهی به زمین گرم بخورن اخه تویی ...

عزیزم نمیتونه نده دادگاه و قانون مجبورش میکنه بچه رو بده الکی گول این مردا رو نخورید 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
2740
عزیزم نمیتونه نده دادگاه و قانون مجبورش میکنه بچه رو بده الکی گول این مردا رو نخورید 

خدا لعنتشون کنه 

اشتباه محضه زن همیشه پیش قدم بشه زن فقط با ید مقدمات رو فراهم کنه اشتباهات منو نکن عزیزم

اره واقعا الان یمدتی هست ک هیچ رابطه ام نداریم

✨خدای منم بزرگـــــــه ✨

یعنی دادگاه تاهفت سالگی بچه میده  ب مادر؟

✨خدای منم بزرگـــــــه ✨
اره ولی بی دلیل نه شوهرم دست ب زن داره الانم یه عالمه پول برداشت از کشو منو اورد خونه مادرم رفت نمی ...

چندوقته ازدواج کردین؟بچه نداری

✨خدای منم بزرگـــــــه ✨
خدا لعنتشون کنه 

خدا هرچی نر نامرده لعنت کنه . ارزش ندارن با این آدما زندگی کردن ببین من الان اگه برگردم عقب من اونو ترک میکنم . بعد از جدایی اونی که خودش طرف رو ترک کرده حس و حال بهتری داره 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
2706